FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлено баг, через який сторінки завантажувалися повільно для деяких користувачів; підвисання відбувалося на стадії 'api.fandommetrics.com'.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Блоґи відтепер можна буде читати в мобільному скіні, проте щоб залишити коментар до блоґу, користувачам все одно доведеться перейти на повну версію сайту.
  • В Обговореннях при повідомленні про контент, яке порушує ці правила, користувачам буде показано вікно з проханням підтвердити повідомлення. Це має виключити випадкове використання цієї функції.
  • Ми припиняємо підтримку протоколів передачі даних TLS 1.0 та 1.1, щоб забезпечити більш високу захист сайту. Якщо ви використовуєте сучасні браузери, то у вас не має бути ніяких проблем після цього оновлення.
  • Ми продовжуємо процес повторного перейменування частини облікових записів.
  • Ми також продовжуємо чистку коду сайту. Це не має ні на що вплинути, але якщо ви помітили якісь проблеми, напишіть в Спеціальна:Contact/bug.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.