FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Виправлені деякі проблеми з відображенням нелатинських символів в URL-адресах при їх додаванні в повідомлення Обговорення.
  • Виправлена помилка, коли при редагуванні у Візуальному редакторі видалялася частина тексту, яка вже була в статті.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Візуальний редактор отримає ряд поліпшень для зручності використання. У тому числі:
    • При додаванні зображення на сторінку, якщо клікнути по ньому, зображення додасться на сторінку, а не розгорнеться на весь екран.
    • Анонімні користувачі отримуватимуть повідомлення, якщо сторінка або вікі в цілому закриті для редагування анонімних користувачів.
  • Адміністратори можуть редагувати повідомлення у Обговореннях без обмеження за часом. Звичайні користувачі зможуть, як й раніше робити це тільки протягом 24 годин після публікації повідомлення. На повідомленнях, відредагованих адміністраторами, з'явиться відповідний підпис (відредаговано адміністраторами). Модератори обговорень та адміністратори також бачитимуть ім'я адміністратора, який відредагував повідомлення.
  • Якщо в Обговореннях адміністратору буде повідомлено про відповіді на повідомлення, яке порушує ці правила, то при видаленні не відповіді, а самого повідомлення, сама відповідь зникатиме з розділу Модерація контенту.
  • У інфобоксах тепер можна буде використовувати декілька стандартних тем, включаючи окремі кольору для заголовка інфобоксу та заголовків розділів.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.