FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки
  • Буде оновлено формат лічильника повідомлень у Обговорення, щоб він відповідав до мовних налаштувань.
  • Виправлено помилку, коли в глобальному навігаційному меню в Обговореннях відображалися назви повідомлень MediaWiki для невеликих мовних порталів, де на цьому місці повинні були знаходитися англійські назви.
  • Буде випущено код, який має допомогти очистити деякі спеціальні сторінки, що містять категорії (наприклад, Спеціальна:MostLinkedCategories). Код видалить категорії, які не існують на вікі.
Інші зміни

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

  • Автовідтворення відео на вікі буде відключено для користувачів, які перебувають за межами США, Великобританії, Австралії та Нової Зеландії.
Примітка
  • Наступного тижня буде тільки одне технічне оновлення — в четвер, 17 серпня.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.