FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником Brandon Rhea, його оригінал можна знайти на Community Central.

За останні кілька місяців ми розповіли досить багато про рекламу на ФЕНДОМі: чому ми хочемо поліпшити її якість, що ми вже встигли зробити і що ми збираємось досягти. Ми також розповіли про наші плани модернізації вікі, яка полягає в оновленні користувальницького інтерфейсу і розміщенні відео на сторінках. Це допоможе нам перемістити частину реклами в відеоролики і звільнити місце на сторінках, що прискорить роботу сайту.

Як це виглядатиме? Ми побачимо це вже зовсім скоро.

Ми тестуємо нову рекламу

Поки ми розробляємо новий заголовок для сторінок та створюємо відео, ми також працюємо над тестуванням нового виду реклами. Реклама повинна подобатися як користувачам, так й рекламодавцям, і тому ми враховували наступні чинники при тестуванні нової реклами:

  • Чим менше на сторінці реклами, тим швидше вона завантажуватиметься.
  • На сторінках з відео буде менше блокової реклами, ніж на сторінках без відео.
  • Користувачі і сам ФЕНДОМ хочуть бачити гарну якісну рекламу.

Ми раді, що знаходимось на такому етапі, коли ми можемо замислитися над такими речами.

Як проходитиме тестування

У цьому місяці ми тестуватимемо чотири види реклами для анонімних користувачів на сторінках з відео й без. Кожен варіант матиме елементи, які залишаться статичними при прокрутці сторінок:

  • Сторінки зі спеціально створеними відео показуватимуть їх у міні-плеєрі в правому нижньому куті сторінки при прокручуванні.
  • Новий модуль покаже популярні статті з ФЕНДОМу.
  • На деяких сторінках реклама слідуватиме за користувачами при прокручуванні сторінки. Це не змінить макет сторінок або розташування контенту.

Ось приклад реклами на сторінці без відео:

В цілому, ми прагнемо прибрати зайві рекламні блоки, особливо внизу сторінки. Чим менше реклами, тим краще завантажуватимуться сторінки.

Як оцінюватиметься успіх цього проекту?

Коли ми вперше заговорили про модернізацію вікі, ми підкреслили, що нашою метою є створення сучасного дизайну, де потрібний контент підноситься читачам у потрібний час; ми хочемо, щоб на нашому сайті було легко орієнтуватися і щоб він захоплював читачів, редакторів та рекламодавців в рівній мірі.

Успіх нових форматів реклами залежатиме від того, як часто користувачі переглядатимуть наші сторінки. Дохід від реклами допоможе підтримати розробку нових розширень і в цілому поліпшити технічну роботу сайту. Зрозуміло, поки що це тільки тестування нової реклами, і поки точно невідомо, як виглядатиме фінальний варіант — ми постараємось вибрати кращий з тих, що є зараз чи з'являться в майбутньому.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.