FANDOM


Нещодавно ми публікували блоґ, присвячений підсумкам цього року для ФЕНДОМу в цілому. Але чим ж цей рік запам'ятався для користувачів українського порталу? Давайте подивимося!

  • Декілька проектів змогли подолати позначку в 1000[1] статей, і серед них Стародавні сувої українською, Вікі Borderlands Wiki Ukraine та Ґанґстеропедія! Користувачі цих вікі-проектів старанно працювали протягом цього року, їх внесок в український портал вельми значний. Вітаємо!
  • Взяти висоту, хай й не таку велику, як попередніми проектами вдалося вікі-проектів українського порталу, які переступили позначку в 500 статей[2]! Це Вікі Відьмак, Вікі про вікі та Вікі Рибалка! Вітаємо всіх користувачів даних вікі-проектів та бажаємо вашим проектам подальших успіхів! Так тримати!
  • Проекти, які тільки починають підкорювати висоти, так звані «бронзові» вікі-проекти, які набрали 100 статей, — Вікі Медаль за Честь, The Elder Scrolls Wiki, Покемон Вікі, Козаки Вікі, Вікі Warframe, Вікі R.U.S.E., Дружба — це диво Вікі, Вікі Вікінги, Зоряні Війни Вікі та Гра Престолів Вікі! Вітаємо ці проекти з перетином стометрівки і висловлюємо сподівання на подальший розвиток, адже цим проектам належить пройти дві вищевказані щаблі розвитку.
  • У зв'язку з великою кількістю російської мови в українській локалізації ФЕНДОМу користувачі українського порталу взяли участь у голосуванні, за результатами якого повинно було зважитися: чи залишиться в українській версії російська мова або інтерфейс буде перекладений на англійську. Практично одностайним рішенням користувачі проголосували за англійську локалізацію.
  • Запущена група українського порталу ФЕНДОМу «ВКонтакті». Посилання на неї ви також можете знайти на головній сторінці нашій вікі. У даній групі публікуються пости про оновлення та нові блоґи на Вікі Спільнотах. Ви можете надіслати новину або посилання на блоґ від вашої вікі, і вона буде опублікована. Це відмінний спосіб розповісти про себе та свою вікі користувачам ФЕНДОМу і «ВК».
  • Були створені та запущені в ротацію шаблони українського порталу. Ці шаблони містять у собі вікі-проекти українського порталу, в яких не менше 30 статей. Шаблони містять в собі посилання на сторінку активності українського порталу, сторінку українського порталу в рейтингу WAM, список нових вікі-проектів українського порталу. Крім цього там міститься посилання для редагування всього шаблону в цілому, а також випадаючи картинки з посиланнями на статті різних вікі-проектів. Сам шаблон розбитий на 5, які охоплюють різні хаби (тематики): «Відеоігри», «Захоплення», «Телебачення», «Аніманґа» та шаблон, який об'єднує всі 4 попередні шаблони. Він покликаний зв'язати вікі-проекти між собою, об'єднавши їх в єдине ціле.

Ukrainian Animanga Portal Template Ruby Rose Український портал
Українські вікі-проекти аніманґи

АніманґапедіяВікі ClannadFairy Tail WikiВікі Ван ПісDragon Age ВікіMass Effect ВікіПокемон ВікіВікі Slayers

АктивністьДодати вікіНові вікіПроекти аніманґиЧат аніманґиWAM

Шукаєте інші проекти аніманґи? Тоді вам на Аніманґапедію або Вікі Спільноти

Аніманґапедія
Fandom logo

Ukrainian Game Portal Template Degtyarev Український портал
Українські вікі-проекти порталу «Відеоігри»

Вікі Afterfall: InsanityВікі Assassin's CreedВікі Angry Birds Нові ПерсонажіВікі BloodborneBorderlands Wiki UkraineВікі Call of DutyВікі Counter-StrikeCradle вікіDragon Age ВікіВікі FalloutGTA-педіяMass Effect вікіMen of Valor вікіMetro WikiВікі R.U.S.E.Spore WikiS.T.A.L.K.E.R. WikiS.T.A.L.K.E.R. Моди WikiВікі SurvariumВікі UndertaleВікі WarframeҐанґстеропедіяКозакопедіяВікі Медаль за ЧестьСердиті пташки вікіСтародавні Сувої українською The Elder Scrolls Wiki Вікі ТерраріяВікі ФортецяПокемон ВікіВікі ВідьмакSpyro WikiВікі Five Nights at Freddy'sВікі Horizon:Zero DawnВікі Firewatch

Додати вікіНові вікіАктивністьWAM

Шукаєте інші вікі? Тоді вам на Вікі Спільноти або Вікі про вікі

Ігри
Fandom logo

For template Вікі Казка Український портал
Українські вікі-проекти порталу «Захоплення»

Вікі PranaVnotes WikiWiki-newsВікі ZakonoproektАйтіпедіяВікі АстрономіяБрехня-Стоп!Верхньодніпровська СЗШ №2 WIKIВікіВоїниВсесвіт риболовліВікі Громадянський транспортДитСадок вікіЕнциклопедія Досафу WikiВікі КазкаВікі ОВТВікі ОдноклассникиВікі Пам'ятники УкраїниПравославна вікіВікі РезістаСВП - Світ Військового Пенсіонера вікіВікі Стародавній СвітУкраїнопедіяВікі УкрНет після МайдануВікі УПЦ-КПЧолоВікіяВікі ШколяріяВікі Комікс всесвітОкеан Ельзи вікіВікі СумиВікі ІнциклопедіяВікі ПрибульціВікі Дуркомор'є

Додати вікіНові вікіАктивністьWAM

Шукаєте інші вікі? Тоді вам на Вікі Спільноти або Вікі про вікі

ЛайфСтайл
Fandom logo

Black cat

Український портал
Українські вікі-проекти порталу «Телебачення»

АніманґапедіяВікі ConanВікі Disney UkraineВікі Ван ПісВікі ВікінгиВікі ГарріпедіяГра Престолів ВікіДружба — це диво ВікіЗоряні Війни ВікіВікі SlayersВікі Як приборкати драконаВікі Як я зустрів вашу маму

Додати вікіНові вікіАктивністьWAM

Шукаєте інші вікі? Тоді вам на Вікі Спільноти або Вікі про вікі

Развлечения1
Fandom logo

Ukrainian Animanga Portal Template Treeya Nuwani Український портал
Українські вікі-проекти аніманґи

АніманґапедіяВікі ClannadFairy Tail WikiВікі Ван ПісDragon Age ВікіMass Effect ВікіПокемон ВікіВікі Slayers

АктивністьДодати вікіНові вікіПроекти аніманґиЧат аніманґиWAM

Шукаєте інші проекти аніманґи? Тоді вам на Аніманґапедію або Вікі Спільноти

Аніманґапедія
Fandom logo


І звичайно ж, вітаємо всіх користувачів українського порталу з Новим Роком, зі святим Миколаєм та Різдвом! Бажаємо миру вашому дому, душевного та фізичного благополуччя, а також виконання всього самого заповітного!

Вітання

А чим запам'ятався вам український портал в цьому році? Напишіть свої роздуми в коментарях!

  1. Так звані «золоті» вікі-проекти
  2. Так звані «срібні» вікі-проекти

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі