FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником BertH, його оригінал можна знайти на Community Central.

Обговорення розвиваються повільно, але кожен новий крок робить це розширення краще. Цього року ми вже додали в Обговорення систему повідомлень, перенесли з вікі заголовок сторінки разом із локальним меню, створили розділ дослідження Обговорень. Пізніше цього року модуль з Обговореннями повернеться в нижню частину сторінки.

У даний момент Обговорення підключені на 80% вікі-проектів ФЕНДОМу. Для тих спільнот, які вже готові переключитися на Обговорення, повідомляємо, що відтепер ми можемо переносити теми форуму в Обговорення. На деяких вікі-проектах це вже було зроблено або через те, що форум на них був неактивний, або там було дуже мало тем на форумі.

Migration

Ваша спільнота зацікавлена у тому, щоб вже зараз перенести теми форуму в Обговорення? Якщо так, то надішліть повідомлення в Спеціальна:Contact/general з посиланням на свою вікі.

Ми розуміємо, що є спільноти, користувачі яких вважають за краще дочекатися подальших оновлень Обговорень, таких як сповіщення про темі всіх користувачів і більш універсального редактора. Це ті проекти, над якими ми працюватимемо, як і над іншими оновленнями, про які ми обов’язково розповімо в майбутньому. А в цьому блозі ми дамо інформацію про те, як працює переміщення тем з форуму на Обговорення.

Як відбувається перенесення?
  • Головні теми форуму стають категоріями в Обговореннях і зберігають усередині себе всі повідомлення.
  • Якщо Обговорення вже були включені на вікі (і працювали паралельно з форумом), то головні теми форуму стануть новими категоріями в Обговореннях.
  • Сторінку Спеціальна: Forum стане перенаправлено на сторінку Обговорень.
  • URL головних тем форуму будуть перенаправлені на URL відповідних категорій, а URL кожного повідомлення на форумі — на URL цих повідомлень в Обговореннях. Це дозволить уникнути появи «червоних посилань» на сторінках вікі.
  • Голоси на повідомленнях перетворюються на «Оцінити» в Обговореннях.
  • Якщо користувачі відстежували якісь теми форуму, вони автоматично відстежуватимуть відповідні теми в Обговореннях.
  • Статті (топіки), пов’язані з темами форуму, будуть збережені, але поки не відображатимуться в Обговореннях.

При перенесенні повідомлень братиметься HTML-розмітка цих повідомлень, і, таким чином, вони виглядатимуть в Обговореннях аналогічно тому, як виглядали на форумі. Однак через те, що редактор Обговорень ще не досконалий, деякі атрибути тексту (такі, як жирний, курсив, посилання, відступи) неможливо буде заново відредагувати в Обговореннях. Тому без особливої необхідності перенесені повідомлення не потрібно редагувати. При збереженні відредагованій версії HTML-розмітку буде видалено, бо редактор не зможе її заново обробити, і все повідомлення стане звичайним текстом (тобто, зникне курсив, посилання тощо) Тим не менш, дуже рідко адміністратори та користувачі редагують старі повідомлення на форумі. Найчастіше ці повідомлення використовуються тільки в інформаційних цілях, а не як привід відредагувати повідомлення й почати дискусію заново.

Ось декілька прикладів перенесених повідомлень:

Ми заздалегідь дякуємо спільнотам, які вирішать перенести свій форум в Обговорення після прочитання цього блоґу!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі