FANDOM


«Слухайте, слухайте...» — ці слова запам'яталися в історії, як заклик городян йти в американську мерію. У наші дні найчастіше глашатай електронний.

Portability Hub Wordmark

О 14:00 (за часом східного узбережжя США, о 19:00 за Гринвічем) у суботу, 19 листопада ФЕНДОМ запрошує всіх користувачів відвідати особливу «мерію» на збори. «Портативність: Мерія ФЕНДОМу» — це захід, метою якого є виховання та натхнення користувачів, можливість висловитися співробітникам і вислухати користувачів.

Crowd inside West Hartford Town Hall

На цьому двогодинному фестивалі заплановано 3 виступи, в ході яких відбудеться спілкування у форматі «питання-відповідь»:

  • «Портативність, компоненти та статті» — Ісаак Фішер (FishTank)
  • «Кращі методи роботи з зображеннями» — CzechOut
  • «Чекаємо з нетерпінням: Портативність і мобільні» — Стюарт Роббінс (TwoTailedFox) та Cyanide3, член команди Vanguard

Ці виступи орієнтовані на тих редакторів, які ще слабо розбираються в шаблонах, але і досвідчені користувачі зможуть витягти для себе що-небудь корисне. Також буде згадана команда Vanguard — новітня команда добровольців ФЕНДОМу, яка не працює з спільнотою, але вона вважається більш зручною і перспективною. Матеріали з виступів (відео, презентації та інші документи) будуть доступні пізніше; якщо ви не зможете бути присутнім на заході, то з допомогою матеріалів ви легко надолужите згаяне.

Завершить захід «круглий стіл» в стилі «Запитай Мене-Про-Що-Небудь», де користувачі-доповідачі та гості дадуть наші запитання щодо портативності. Якщо ви хочете більше дізнатися про портування контенту, нові функції та елементи, то цю подію ви точно не повинні пропустити.

А для тих користувачів, які не можуть бути присутніми особисто, але хочуть побачити все своїми очима, буде налаштована пряма відеотрансляція.

Три способи налаштувати відеотрансляцію:

  • Завантажити браузер BlueJeans (для установки не потрібні додаткові програми, може бути завантажений як розширення для Google Chrome)
  • Завантажити мобільний додаток для iPhone/iPad або Android
  • Завантажити програму для ПК на Windows, Mac або Linux

Для підключення до прямої трансляції скористайтеся посиланням https://primetime.bluejeans.com/a2m/live-event/ez67530 або кодом ez67530.

Підводячи підсумок, портативність контенту є гарячою темою для обговорення, враховуючи, що різні вікі-проекти повинні знати про свою аудиторію і вміти підлаштовувати вміст сторінок під різні пристрої. Співробітники сподіваються, що ви приєднаєтеся до них на цьому заході!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі