FANDOM


«Слухайте, слухайте...» — ці слова запам'яталися в історії, як заклик городян йти в американську мерію. У наші дні найчастіше глашатай електронний.

Portability Hub Wordmark

О 14:00 (за часом східного узбережжя США, о 19:00 за Гринвічем) у суботу, 19 листопада ФЕНДОМ запрошує всіх користувачів відвідати особливу «мерію» на збори. «Портативність: Мерія ФЕНДОМу» — це захід, метою якого є виховання та натхнення користувачів, можливість висловитися співробітникам і вислухати користувачів.

Crowd inside West Hartford Town Hall

На цьому двогодинному фестивалі заплановано 3 виступи, в ході яких відбудеться спілкування у форматі «питання-відповідь»:

  • «Портативність, компоненти та статті» — Ісаак Фішер (FishTank)
  • «Кращі методи роботи з зображеннями» — CzechOut
  • «Чекаємо з нетерпінням: Портативність і мобільні» — Стюарт Роббінс (TwoTailedFox) та Cyanide3, член команди Vanguard

Ці виступи орієнтовані на тих редакторів, які ще слабо розбираються в шаблонах, але і досвідчені користувачі зможуть витягти для себе що-небудь корисне. Також буде згадана команда Vanguard — новітня команда добровольців ФЕНДОМу, яка не працює з спільнотою, але вона вважається більш зручною і перспективною. Матеріали з виступів (відео, презентації та інші документи) будуть доступні пізніше; якщо ви не зможете бути присутнім на заході, то з допомогою матеріалів ви легко надолужите згаяне.

Завершить захід «круглий стіл» в стилі «Запитай Мене-Про-Що-Небудь», де користувачі-доповідачі та гості дадуть наші запитання щодо портативності. Якщо ви хочете більше дізнатися про портування контенту, нові функції та елементи, то цю подію ви точно не повинні пропустити.

А для тих користувачів, які не можуть бути присутніми особисто, але хочуть побачити все своїми очима, буде налаштована пряма відеотрансляція.

Три способи налаштувати відеотрансляцію:

  • Завантажити браузер BlueJeans (для установки не потрібні додаткові програми, може бути завантажений як розширення для Google Chrome)
  • Завантажити мобільний додаток для iPhone/iPad або Android
  • Завантажити програму для ПК на Windows, Mac або Linux

Для підключення до прямої трансляції скористайтеся посиланням https://primetime.bluejeans.com/a2m/live-event/ez67530 або кодом ez67530.

Підводячи підсумок, портативність контенту є гарячою темою для обговорення, враховуючи, що різні вікі-проекти повинні знати про свою аудиторію і вміти підлаштовувати вміст сторінок під різні пристрої. Співробітники сподіваються, що ви приєднаєтеся до них на цьому заході!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.