FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником BertH, його оригінал можна знайти на Community Central.
Desktop-OSN

Нові оновлення на ПК

MobileWeb1-OSN

Нові оновлення на мобільному пристрої (згорнуті)

MobileWeb2 OSN

Нові оновлення на мобільному пристрої (розгорнуті)

Сьогодні в глобальному навігаційному меню ФЕНДОМу з'являться додаткові повідомлення; крім повідомлень під іконкою повідомлення, користувачі ПК побачать нові оповіщення під іконкою дзвоника. Оновлена система повідомлень є частиною більш великого сервісу сповіщень, і вона дасть користувачам можливість отримувати повідомлення зі всього сайту. Ми хочемо, щоб користувачі залишалися в курсі останніх подій на ФЕНДОМі і не відчували, що Обговорення існують окремо від вікі. Тепер ви можете отримувати повідомлення на електронну пошту, повідомлення в додатках й через оновлене навігаційне меню. Крім того, вперше за весь час доступ до абсолютно всіх видів повідомлень отримають користувачі мобільного Інтернету. Це важливо, тому що з усіх авторизованих користувачів 22% заходять на сайт зі смартфонів — і тепер вони зможуть отримувати абсолютно всі повідомлення на своїх пристроях.

Під іконкою дзвіночка ви побачите повідомлення для Обговорень. Будь-який користувач, який стежить за повідомленням, отримуватиме повідомлення про нові відповіді на нього. Якщо ви першими починаєте дискусію або просто відповідаєте на повідомлення, ви також отримаєте повідомлення про те, хто оцінив ваші пости. Після сьогоднішнього оновлення ви побачите повідомлення для Обговорень на сторінках вікі на ПК, і протягом наступного місяця вони також з'являться в мобільному браузері.

Стара система повідомлень для форуму та стін обговорень була розроблена спеціально для цих розширень і продовжуватиме показувати сповіщення під іконкою повідомлення, однак ці повідомлення будуть видні тільки користувачам ПК.

Ви можете протестувати нову системи сповіщення, написавши повідомлення в активних обговореннях на який-небудь вікі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі