FANDOM


Два місяці тому на вікі-проектах з'явився новий заголовок сторінки й новий дизайн локального навігаційного меню. Сьогодні ми раді оголосити про те, що це оновлення тепер з'явиться в Обговореннях!

Оновлення зв'яже Обговорення та вікі й полегшить переміщення між ними, а активним користувачам Обговорень тепер буде простіше відкривати важливі та популярні сторінки вікі. Нижче ви можете побачити скріншоти з оновленим дизайном.

Оновлення торкнеться деяких елементів самих Обговорень. В списку повідомлень користувача його аватар тепер буде більш помітним та розміщуватиметься у лівій колонці, а при перегляді повідомлення аватарки користувачів, що беруть участь в обговоренні, також можна буде побачити в лівій колонці.

Підвищення візуальної узгодженості між Обговореннями та вікі — один з ключів до сучасного вигляду сайтів ФЕНДОМу. Ми продовжимо оновлювати Обговорення в найближчі місяці поряд з поточною модернізацією ФЕНДОМу.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі