FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником Brandon Rhea, його оригінал можна знайти на Community Central.
Огляд модернізації вікі
Скорочення реклами
 • Починаючи з травня, ми проводитимемо тестування щодо зменшення кількості реклами на сайті.
 • Наша мета — менше реклами.
 • Сторінки завантажуватимуться швидше.
 • На сторінках з відео буде менше реклами за сторінки без відео.
Відео на вікі
 • Відео на тему статті, вікі або просто близькі по темі.
 • Відео розташовуються вгорі статей (приклади: Alec Ryder, Newt Scamander).
 • Реклама перед програванням відео допоможе нам прибрати блокову рекламу.
 • Відео програватимуться автоматично (без звуку) і зменшаться при прокручуванні.
 • Співробітниками створюються різні типи відео, часто засновані на сценаріях від спільнот.
 • Ми завантажуємо відео на найпопулярніші проекти, попередньо домовившись зі спільнотами.
Оновлення заголовків сторінок
 • Ми протестували нові заголовки сторінок на кількох спільнотах.
 • Є декілька відмінностей між дизайном для зареєстрованих користувачів і дизайном для звичайних читачів.
 • Реліз нових заголовків заплановано на третій тиждень (з 12 числа) червня.
Оновлення правої колонки
 • Ми оновили деякі модулі правої колонки.
 • В майбутньому будуть оновлені і інші модулі.
Питання або пропозиції? Пишіть нам!

Модернізація вікі принесла велику кількість змін в дизайн ФЕНДОМу. На багатьох популярних вікі з'явилися створені нашою командою відеоролики, що дозволило прибрати частину реклами зі сторінок. І якщо раніше модернізація стосувалася тільки версії для ПК, то тепер настав час перенести нововведення на екрани мобільних пристроїв.

Минулого тижня ми випустили першу версію вікі-відео для мобільних пристроїв. У тестуванні брали участь сторінки без інфобоксів, на яких були опубліковані вікі-відео, наприклад, сторінка Skills на Mass Effect Wiki. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви зможете переглядати відео на мобільних пристроях після їх публікації на сторінках з інфобоксами.

Як виглядатимуть мобільні відео?

 • Мобільні сторінки без інфобокса. На таких сторінках відео відображатиметься вгорі в спеціальному блоці. При прокручуванні сторінки зменшене вікно відеоролика буде закріплено зверху, поки ви не закриєте. Такий функціонал аналогічний відтворенню зменшеної версії відеоролика в правому нижньому кутку при прокручуванні сторінки на комп'ютері.
 • Мобільні сторінки з модульним інфобоксом. Якщо на сторінці вікі є модульний інфобокс, то відео вбудовуватиметься в інфобокс і розміщуватиметься під зображенням. Завдяки такому дизайну відеоролик органічно впишеться в структуру інфобокса і стане частиною контенту. При прокручуванні сторінки відео буде закріплено зверху, поки ви не закриєте.
 • Мобільні сторінки без модульного інфобокса. У цьому випадку вікно відео буде вести себе так само, як і на сторінках без інфобокса: воно з'являтиметься вгорі сторінки й закріплюватиметься при прокручуванні.

Нижче представлено дизайн відео на мобільних пристроях:

Mobile Featured Video

Вікі-відео розміщуються вгорі сторінки або в інфобоксі. Зліва направо: відео на сторінці без модульного інфобокса, у модульному інфобоксі і при прокручуванні.

Автопрогравання і Wi-Fi

Серед користувачів звучали побоювання, що функція автопрогравання відео негативно вплине на роботу сайту. Ми врахували ваші побоювання і подбали про це: на мобільних пристроях функція автопрогравання включатиметься тільки при підключенні до мережі Wi-Fi і не витрачатиме мобільний трафік.

Крім цього, ми плануємо дати користувачам можливість вибирати, чи вони бажають користуватися функцією автопрогравання відео. У версії для ПК її зможуть відключити як користувачі, так і ті, хто не ввійшли в систему. Вибрані налаштування зберігатимуться протягом деякого часу, після чого ви зможете включити їх знову за своїм бажанням. Якщо тестування для ПК пройде успішно, то ми можемо додати цю опцію й для мобільних пристроїв.

Що нас чекає далі?

Впровадження відео на мобільних пристроях — це великий крок у модернізації вікі й створенні єдиного дизайну на всіх платформах. Ми продовжуємо роботу над кінцевою версією нового дизайну заголовків сторінок і статей для ПК, який потім також з'явиться й на мобільних пристроях. Крім того, в цьому місяці ми будемо активно тестувати скорочення реклами, і в найближчому майбутньому розширимо тестування й на мобільні пристрої.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі