FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником Brandon Rhea, його оригінал можна знайти на Community Central.
Огляд модернізації вікі
Скорочення реклами
 • Ми додали новий макет реклами, який зменшив кількість оголошень.
 • Новий макет зменшив кількість рекламних блоків на 30%.
 • Поліпшено зовнішній вигляд і продуктивність сторінок на вікі.
 • Вибраний макет було введено після всебічного тестування на порталі.
 • Рекомендовані відео та зміни зовнішнього вигляду дозволили нам скоротити кількість оголошень.
Відео на вікі
 • Відео на тему статті, вікі або просто близькі на тему.
 • Відео розташовуються вгорі статей (приклади: Alec Ryder, Newt Scamander).
 • Розміщення реклами перед відео дозволило нам зменшити кількість оголошень на сторінці.
 • Відео програватимуться автоматично (без звуку) і зменшаться при прокручуванні.
 • Співробітниками створюються різні типи відео, часто засновані на сценаріях від спільнот.
 • Ми завантажуємо відео на найпопулярніші проекти, попередньо домовившись зі спільнотами.
Оновлення заголовків сторінок
 • Ми протестували нові заголовки сторінок на кількох спільнотах.
 • Є декілька відмінностей між дизайном для зареєстрованих користувачів і дизайном для звичайних читачів.
 • Реліз нових заголовків заплановано на третій тиждень (з 12 числа) червня.
Інші зміни зовнішнього вигляду
 • Ми оновили деякі модулі правої колонки. Інші модулі скоро будуть оновлені.
 • В майбутньому будуть оновлені і інші модулі.
 • Оновлено Новинну стрічку, розташовану в нижній частині сторінки, відтепер вона включає в себе сторінки вікі, обговорення спільноти, контент для редагування, обрані відеоролики та банери.


Питання або пропозиції? Пишіть нам!

Модернізація вікі принесла велику кількість змін в дизайн ФЕНДОМу. На багатьох популярних вікі з'явилися створені нашою командою відеоролики, що дозволило прибрати частину реклами зі сторінок. І якщо раніше модернізація стосувалася тільки версії для ПК, то тепер настав час перенести нововведення на екрани мобільних пристроїв.

Минулого тижня ми випустили першу версію вікі-відео для мобільних пристроїв. У тестуванні брали участь сторінки без інфобоксів, на яких були опубліковані вікі-відео, наприклад, сторінка Skills на Mass Effect Wiki. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви зможете переглядати відео на мобільних пристроях після їх публікації на сторінках з інфобоксами.

Як виглядатимуть мобільні відео?

 • Мобільні сторінки без інфобокса. На таких сторінках відео відображатиметься вгорі в спеціальному блоці. При прокручуванні сторінки зменшене вікно відеоролика буде закріплено зверху, поки ви не закриєте. Такий функціонал аналогічний відтворенню зменшеної версії відеоролика в правому нижньому кутку при прокручуванні сторінки на комп'ютері.
 • Мобільні сторінки з модульним інфобоксом. Якщо на сторінці вікі є модульний інфобокс, то відео вбудовуватиметься в інфобокс і розміщуватиметься під зображенням. Завдяки такому дизайну відеоролик органічно впишеться в структуру інфобокса і стане частиною контенту. При прокручуванні сторінки відео буде закріплено зверху, поки ви не закриєте.
 • Мобільні сторінки без модульного інфобокса. У цьому випадку вікно відео буде вести себе так само, як і на сторінках без інфобокса: воно з'являтиметься вгорі сторінки й закріплюватиметься при прокручуванні.

Нижче представлено дизайн відео на мобільних пристроях:

Mobile Featured Video

Вікі-відео розміщуються вгорі сторінки або в інфобоксі. Зліва направо: відео на сторінці без модульного інфобокса, у модульному інфобоксі і при прокручуванні.

Автопрогравання і Wi-Fi

Серед користувачів звучали побоювання, що функція автопрогравання відео негативно вплине на роботу сайту. Ми врахували ваші побоювання і подбали про це: на мобільних пристроях функція автопрогравання включатиметься тільки при підключенні до мережі Wi-Fi і не витрачатиме мобільний трафік.

Крім цього, ми плануємо дати користувачам можливість вибирати, чи вони бажають користуватися функцією автопрогравання відео. У версії для ПК її зможуть відключити як користувачі, так і ті, хто не ввійшли в систему. Вибрані налаштування зберігатимуться протягом деякого часу, після чого ви зможете включити їх знову за своїм бажанням. Якщо тестування для ПК пройде успішно, то ми можемо додати цю опцію й для мобільних пристроїв.

Що нас чекає далі?

Впровадження відео на мобільних пристроях — це великий крок у модернізації вікі й створенні єдиного дизайну на всіх платформах. Ми продовжуємо роботу над кінцевою версією нового дизайну заголовків сторінок і статей для ПК, який потім також з'явиться й на мобільних пристроях. Крім того, в цьому місяці ми будемо активно тестувати скорочення реклами, і в найближчому майбутньому розширимо тестування й на мобільні пристрої.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.