FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником BertH, його оригінал можна знайти на Community Central.

Сьогодні всі спільноти отримали новий інструмент для використання: Оголошення. Цей інструмент спрямовує всіх нещодавно активних користувачів спільноти на певну сторінку або публікує повідомлення за допомогою сповіщення.

Потужний спосіб повідомлення

AnnouncementCreateNew

Створіть нове оголошення

AnnouncementNotification

Сповіщення про оголошення

Оголошення є заміною функції «Повідомити всіх про це обговорення» Форуму та повідомлень в куточку спільноти. Ці старі функції вимагають одержувача відвідати спільноту, щоб переглянути повідомлення. З Оголошеннями повідомлення надсилається одержувачу незалежно від того, де він знаходиться на ФЕНДОМі.

Оголошення про сповіщення надсилаються користувачам як на вікі, так і на Обговореннях, якщо вони внесли свій внесок в певну вікі протягом останніх 90 днів. Повідомлення надсилаються через систему сповіщень, яка в даний час використовується Обговореннями, і відображатиметься в мобільних браузерах. Дуже скоро сповіщення про сповіщення також будуть присутні у мобільних додатках ФЕНДОМу, що робить це справді комплексним способом розібратись користувачеві, незалежно від того, як він отримує доступ до вашої спільноти.

Простий та універсальний

AnnouncementMgmtPage

Сторінка керування Оголошеннями

Сторінка керування Оголошеннями пов'язана з інформаційною панеллю адміністратора та доступна для адміністраторів та модераторів обговорень. Сторінка керування відображає інформацію про поточне оголошення, а також про останні 30 сповіщень, створених для спільноти.

Спільнота може мати лише одне оголошення, активне в певний час. Це допомагає уникнути перешкод дуже активним користувачам, які можуть бути активними у декількох спільнотах. Якщо адміністратору чи модератору потрібно повідомити користувачів про декілька оновлень, оголошення можуть повідомляти всіх, коли з'являється сторінка "Новини" або коли щотижневий блоґ публікується.

Оголошення не залежать від інших функцій, а це означає, що воні не пов'язані з Обговореннями або Форумом. Більш детальну інформацію можна знайти на довідковій сторінці. Оскільки ваша спільнота експериментує з найкращими способами використання Оголошень, не забудьте поділитися своїм досвідом з нами тут!Берт Холл Співробітник ФЕНДОМу

Берт є директором з підтримки та залучення користувачів в ФЕНДОМ. Він любить розширювати свої глибокі знання про Star Trek, комікси Marvel та асорті із різних неясних тем з поп-культури 80-х та 90-х років.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.