FANDOM


Цей блоґ було написано Тедом Ґіллом, директором з контролю виробництва та інновацій. Оригінал блоґу можна знайти на Community Central.

Ми вже досить багато розповіли про роботу реклами на ФЕНДОМі. У першому блозі було представлено огляд Інтернет-реклами і загальні поняття. У другому блозі йшлося про поліпшення програмованої реклами, яка найбільш часто зустрічається реклами в Інтернеті, на нашому сайті. В цьому блозі ми розповімо про пряму рекламу, над якою ФЕНДОМ працює з замовниками безпосередньо, а не через рекламні мережі та біржу, й про те, як ми плануємо поліпшити рекламу на сайті в цьому році.

Якість, а не кількість

Ми вже розповідали, як переходимо на показ прямої реклами на сторінках ФЕНДОМу. Пряма реклама завжди вище за якістю, ніж програмована реклама, тому що ми працюємо з клієнтами безпосередньо та створюємо рекламу самі, тоді як рекламні мережі відправляють нам вже готову програмовану рекламу, над прямою рекламою працює наша команда дизайнерів. Ми хочемо, щоб на нашому сайті реклама була високої якості, і наші клієнти розуміють, що гарну та цікаву рекламу відвідувачі оцінять. Як й на вікі, співпраця різних людей над рекламою призводить до відмінних результатів!

Замінивши блоки програмованої реклами на пряму рекламу, ми відновили рівновагу між змістом сторінки, рекламою та часом завантаження сторінки, але в наші плани також входить й поліпшення якості програмованої реклами: ми орієнтуватимемося на нові технології і ретельніше вибиратимемо рекламні мережі (про це ми розповіли в попередньому блозі), щоб кожен рекламний блок точніше відповідав інтересам користувачів.

Позбутися від програмованої реклами повністю ніколи не вийде, особливо в регіонах, де у нас поки немає замовників прямої реклами (наприклад, в країнах СНД), проте існують такі рекламні мережі, які відбирають високоякісну програмовану рекламу по всьому світу, і ми хочемо з ними співпрацювати. Наприклад, рекламні мережі Google заборонили Flash-рекламу і дотримуються високих стандартів якості. Інший приклад — компанія Rubicon (англ.), яка дає користувачам можливість зв’язатися з мережею безпосередньо, а також вибирати, яку рекламу вони хочуть бачити. ФЕНДОМ вимагатиме від рекламної біржі тільки якісних поставок.

Ми також думаємо про альтернативи традиційній рекламі. Наприклад, якщо ви подивитеся одне рекламне відео цілком, і потім не бачитимете рекламу цілий день? Це одна з ідей, яка, можливо, буде реалізована. Еволюція реклами є пріоритетним завданням, і ми намагатимемося докласти додаткові зусилля в цьому напрямку.

Наша обіцянка

Ми обіцяємо поліпшити рекламу в 2017 році. На даний момент на ФЕНДОМі занадто багато реклами, але ми хочемо бути таким сайтом, який користується попитом у рекламодавців і при цьому не нехтує інтересами користувачів. Це цілком можливо, і нам варто було зайнятися цим раніше, тому що ваші вікі заслуговують гідної реклами.

Але одна справа сказати, а інша — зробити. Трансформація реклами на сайті може зайняти багато часу і відняти багато зусиль, тому ми просимо користувачів з розумінням поставитися до наших старань. І будь ласка, завжди повідомляйте про погану рекламу, тому що інакше ми просто не в змозі відстежити всю рекламу на сайті.

На завершення

За останній тиждень ми розповіли про рекламу досить багато. Деякі користувачі поскаржилися, що їм не подобається, коли пряма реклама займає пів-екрану при завантаженні сторінки або починає програвати гучне відео. Це можна зрозуміти… хоча саме тому така реклама є високоефективною і вважається стандартом в індустрії реклами. Крім того, така реклама звичайно згортається сама собою і після повного завантаження сторінки займає менше місця, ніж кілька блоків програмованої реклами. Якщо ми не розміщуватимемо пряму рекламу, то для підтримки нашого бізнесу нам доведеться захаращувати сторінки купою блоків з дешевою програмованою рекламою, і це цілком очевидно зробить завантаження сторінок повільніше. Ми намагаємось уникнути такого підходу усіма можливими способами.

No Man's Sky direct ad

Ефективна пряма реклама начебто банерів з відео вважається стандартом в індустрії реклами. З їх допомогою ми плануємо поліпшити якість реклами на ФЕНДОМі.

Ну й як завжди, потрібно пам’ятати про те, що безкоштовні сайти на кшталт ФЕНДОМу просто не можуть існувати без реклами. Блокування реклами стало дуже поширене і негативно позначилося на всіх сайтах, які підтримуються рекламою. Нещодавно ми провели експеримент з повідомленнями, в яких просили користувачів відключити програми блокування реклами, щоб зрозуміти, які прохання найбільш переконливі. Зрозуміло, якщо ми попросимо користувачів відключити блокування реклами і при цьому показуватимемо неякісну рекламу, через яку користувачі й почали користуватися блокуючими сервісами, то ми навряд чи зможемо їх переконати — і саме тому ми просто зобов’язані спочатку поліпшити рекламу на нашому сайті.

Якщо у вас є питання або відгуки про розвиток реклами на ФЕНДОМі, ви можете залишити їх у коментарях.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі