FANDOM


Цей блоґ є перекладом з англійської на українську блоґу співробітниці ФЕНДОМу, менеджера з розвитку спільноти Asnow89. Оригінал блоґу можна знайти за посиланням.

За останні чотири роки збільшилася наша присутність на фестивалі Comic Con в Нью-Йорку, який проходить там кожен жовтень. У цьому році відбулася найбільша подія, коли «ФЕНДОМ на основі ФЕНДОМ» приїхав прямо в виставковий зал! Ми привезли нашу Вантажівку з Казковою Їжею вже третій рік поспіль завдяки співпраці з «BBC Америка» і їх нового сезону серіалу «Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі» для створення інтерактивного квесту-кімнати. Заради цієї мети ми об'єдналися з Twitch для проведення ряду зустрічей зі спеціальними гостями.

Це дозволить продемонструвати не тільки наш новий бренд на його великому шляху, але і підтримати ваші спільноти масовою аудиторією. Захід виявився вражаючим! Ось деякі з основних моментів:

Вантажівка з Казковою Їжею

NYCC-foodtruck

Цього року «Турнір казкової їжі» виявився найбільшим за всю історію заходу, набралося 250.000 голосів. Як і завжди, чотири найпопулярніших на голосуванні продукту були у Вантажівці на Comic Con. Вантажівка виявилася дуже затребуваною в порівнянні з попередніми заходами. За час Comic Con ми обслуговували по 500 чоловік в день. Творці Battle for Dream Island та Gravity Falls, а також адміністратори Gravity Falls Wiki та Steven Universe Wiki навіть прийшли, щоб спробувати їжу з тематики їхніх власних фендомів.

А ось, власне, і сама їжа, яку ми подавали:

NYCC-fantasyfood

Зробивши вибір та висунувши оці вікі на перший план, ми змогли зробити ці спільноти центром для нашої аудиторії та найбільш відвідуваними за всю історію заходу!

Квест-кімната Дірка Джентлі

Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі — науково-фантастичний детективний серіал від «BBC Америка», в головних ролях Елайджа Вуд і Семюел Барнетт. ФЕНДОМ допоміг просунути серіал, створивши неповторну квест-кімнату на Comic Con, яка була доступна всім бажаючим.

Квест-кімната була змодельована після появи детективного агентства в серіалі. Хоча я не змогла зібрати всі докази, це змогли зробити сотні переможців, які пройшли та розгадали всі таємниці квест-кімнати! Творець серіалу Макс Лендіс і актори серіалу також пройшли через квест-кімнату. Ось кілька фотографій з квест-кімнати:


ФЕНДОМ і село Twitch в прямому ефірі

ФЕНДОМ і Twitch об'єдналися для того, щоб винести на обговорення деякі з найбільш гарячих подій з'їзду. Кожні 15 хвилин на сцені проводилися бесіди з різними гостями зі світу розваг і коміксів. Бог коміксів Стен Лі відвідав одну з найпопулярніших експозицій. Адам Вест, який виконав роль Бетмена у серіалі 60-х, навіть зупинився біля нашої вантажівки з їжею!

Також ми бачили безліч знаменитостей з серіалів «Чарівники», «Сутінкові мисливці», «Простір» та багатьох інших!

Мабуть, це був наш найкращий Comic Con в Нью-Йорку, і ми чекаємо із нетерпінням Comic Con в наступному році. Ми сподіваємось побачити вас там і представити всі наші інші шоу в майбутньому!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі