FANDOM


Цей блоґ є перекладом з англійської на українську блоґу співробітниці ФЕНДОМу, менеджера з розвитку спільноти Asnow89. Оригінал блоґу можна знайти за посиланням.

За останні чотири роки збільшилася наша присутність на фестивалі Comic Con в Нью-Йорку, який проходить там кожен жовтень. У цьому році відбулася найбільша подія, коли «ФЕНДОМ на основі ФЕНДОМ» приїхав прямо в виставковий зал! Ми привезли нашу Вантажівку з Казковою Їжею вже третій рік поспіль завдяки співпраці з «BBC Америка» і їх нового сезону серіалу «Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі» для створення інтерактивного квесту-кімнати. Заради цієї мети ми об'єдналися з Twitch для проведення ряду зустрічей зі спеціальними гостями.

Це дозволить продемонструвати не тільки наш новий бренд на його великому шляху, але і підтримати ваші спільноти масовою аудиторією. Захід виявився вражаючим! Ось деякі з основних моментів:

Вантажівка з Казковою Їжею

NYCC-foodtruck

Цього року «Турнір казкової їжі» виявився найбільшим за всю історію заходу, набралося 250.000 голосів. Як і завжди, чотири найпопулярніших на голосуванні продукту були у Вантажівці на Comic Con. Вантажівка виявилася дуже затребуваною в порівнянні з попередніми заходами. За час Comic Con ми обслуговували по 500 чоловік в день. Творці Battle for Dream Island та Gravity Falls, а також адміністратори Gravity Falls Wiki та Steven Universe Wiki навіть прийшли, щоб спробувати їжу з тематики їхніх власних фендомів.

А ось, власне, і сама їжа, яку ми подавали:

NYCC-fantasyfood

Зробивши вибір та висунувши оці вікі на перший план, ми змогли зробити ці спільноти центром для нашої аудиторії та найбільш відвідуваними за всю історію заходу!

Квест-кімната Дірка Джентлі

Холістичне детективне агентство Дірка Джетлі — науково-фантастичний детективний серіал від «BBC Америка», в головних ролях Елайджа Вуд і Семюел Барнетт. ФЕНДОМ допоміг просунути серіал, створивши неповторну квест-кімнату на Comic Con, яка була доступна всім бажаючим.

Квест-кімната була змодельована після появи детективного агентства в серіалі. Хоча я не змогла зібрати всі докази, це змогли зробити сотні переможців, які пройшли та розгадали всі таємниці квест-кімнати! Творець серіалу Макс Лендіс і актори серіалу також пройшли через квест-кімнату. Ось кілька фотографій з квест-кімнати:


ФЕНДОМ і село Twitch в прямому ефірі

ФЕНДОМ і Twitch об'єдналися для того, щоб винести на обговорення деякі з найбільш гарячих подій з'їзду. Кожні 15 хвилин на сцені проводилися бесіди з різними гостями зі світу розваг і коміксів. Бог коміксів Стен Лі відвідав одну з найпопулярніших експозицій. Адам Вест, який виконав роль Бетмена у серіалі 60-х, навіть зупинився біля нашої вантажівки з їжею!

Також ми бачили безліч знаменитостей з серіалів «Чарівники», «Сутінкові мисливці», «Простір» та багатьох інших!

Мабуть, це був наш найкращий Comic Con в Нью-Йорку, і ми чекаємо із нетерпінням Comic Con в наступному році. Ми сподіваємось побачити вас там і представити всі наші інші шоу в майбутньому!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.