FANDOM


Цей блоґ є перекладом з англійської на українську блоґу співробітника ФЕНДОМу Brandon Rhea. Оригінал блоґу можна знайти за посиланням.
Постер Дня Фендому

Щодня ми бачимо співробітників, що входять через двері офісу ФЕНДОМу, в прагненні зайняти своє робоче місце. Це зовсім не тому, що вони хочуть швидше закінчити робочий день або вони тут через зарплату. Співробітники розуміють, що їх діяльність допомагає підтримувати багатомільйонну спільноту фанатів з усього світу. Ті з нас, хто є співробітником ФЕНДОМу, як я, працюють з величезною спільнотою користувачів кожен день, але не в кожного співробітника ФЕНДОМу є така можливість. Саме з цієї причини ми останні кілька років проводимо два рази в рік захід під назвою «День ФЕНДОМі», в ході якого кожен співробітник може зайнятися вікі-середовищем і прийняти участь в житті цікавої спільноти.

Віддаючи шану нашої нової назві, 31 жовтня ми відзначили перший в історії «День ФЕНДОМу»! Також нас вразив той факт, що день збігся з Гелловіном, тому наші співробітники по всьому світу одяглися в костюми, а офіси були оформлені в стилі найстрашнішого дня в році.

Редагування

В цьому році у співробітників були два варіанти: працювати на вікі або писати історію ФЕНДОМу. У співробітників був великий вибір вікі-проектів!

 • Команда Rejected Princesses одяглася в стилі улюблених диснеївських принцес (і Ти-Рекс, ні, правда) і заснувала Nasty Princesses Wiki.
 • Команда Delos Incorporated працювала на Westworld Wiki, координуючи свої зусилля зі спільнотою вікі, щоб отримати справжній досвід редагування вікі.
 • Команда Hollywoo працювала на Bojack Horseman Wiki та представила досить непоганий косплей, щоб бути схожими на своїх героїв.
 • Команда Go for Baroque працювала на Classical Music Wiki, відредагувавши Головну сторінку і додавши багато нового контенту.
 • Команда Yass Queen в костюмі персонажів з Broad City, оновлювала та доповнювала Broad City Wiki.
 • Команда Wikia.org працювала на вікі-проектах, присвячених благодійності та інформаційно-пропагандистської діяльності, зокрема на Domestic Violence та Suicide Prevention.

Також ми працювали й на інших вікі: 7 Days to Die, Paragon Wiki, Madden Wiki та Japanese Gamebook.

Ось деякі фотографії зі Дня ФЕНДОМу:

Історія ФЕНДОМу

В останній День ФЕНДОМі кілька місяців тому ми познайомилися з редагуванням історії ФЕНДОМі як з варіантом проведення заходу; таким же чином будь-який співробітник може ознайомитися з новою частиною нашого бренду. Тепер, коли ми стали називати себе «ФЕНДОМ на основі ФЕНДОМ», будь-який співробітник може зареєструватися, щоб написати історію ФЕНДОМу. За 31 число було досить багато написано, і ці записи будуть опубліковані на ФЕНДОМі протягом декількох найближчих тижнів.

Ось деякі з цих історій:

 1. 8 мультфільмів спортивних матчів (перемогла як краща історія ФЕНДОМу на День ФЕНДОМу).
 2. Місцеві діснеївські принцеси.
 3. 7 ігор про Лару Крофт, які ви повинні знати.
 4. 3D-друк для косплея: 5 простих порад для кустарного друку.
 5. Коли Ізгої перемогли: На захист про Повернення джедая.

І багато інших! Ми не можемо прочитати їх, поки не дочекаємось на вас!

Наступний День ФЕНДОМу намічений через рік! У вас є якісь думки щодо вікі-проектів, які ми повинні допомогти відредагувати або ідеї для нових історій ФЕНДОМу? Дайте нам знати про це в коментарях нижче!

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі