FANDOM

 • Mix Gerder

  Коли я почав редагувати на ФЕНДОМі, то перший час, чуючи термін «бот», я не зовсім розумів, що він означає. Може, це цілком собі робот, що сидить в офісі і редагує вікі? Або ж це комп'ютерна мережа, яка володіє інтелектом (забавно, що така мережа використовується на ФЕНДОМі)? Чи мріють боти про електроовець? І найголовніше, що він дає вікі і де його дістати?

  Сьогодні я коротко викладу, що собою являє бот, чому він може бути потрібен вашої вікі і як його отримати.


  На ФЕНДОМі «бот» — це загальний термін, що позначає будь-яке програмне забезпечення, контрольоване користувачами і використовуване для виконання завдань напівавтоматично або навіть повністю автоматично. ФЕНДОМ не пропонує такі програми і не зберігає їх на своїх серверах. Кожен зацік…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Всім привіт! Які цікаві новинки принесла нам весна? Дізнаємось в цьому блозі.


                      

  Складки часу

         

  Перший фільм, на який, мабуть, варто звернути увагу в березні — фентезі «Складки часу». У Маргарет «Мег» Муррі (Сторм Рейд) зник батько (Кріс Пайн). Він вчений і під час чергового експерименту по дослідженню таємниць простору і часу щось пішло не так. Мег разом зі своїм молодшим братом і однокласником відправляється на пошуки.

  Сімейний фільм «Складки часу» є екранізацією популярного однойменного дитячого роману письменниці Мадлен Л'Енгл. Книга вийшла в 1963 році і швидко завоювала популярність. За мотивами сюжету в 2003 був знятий телевізійний фільм, існують оперні постановки, аудіокниги, графічний роман. У 2010 році було оголош…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  На ФЕНДОМі користувачі мають достатньо можливостей для налаштування свого облікового запису. На сторінці Спеціальна:Preferences є декілька вкладок з різними опціями, з допомогою яких можна налаштувати підпис, мову вікі, інформацію, яка посилається електронною поштою, редагування та інше. Користувачі також можуть легко поміняти свою адресу електронної пошти, пароль та улюблений редактор.

  Сьогодні ми даємо вам ще одну можливість для вашого облікового запису — право самостійно перейменувати його. Для цього вам потрібно заповнити просту форму і підтвердити, що ви хочете це зробити.


  Мало хто знає, що в перші роки існування нашого вікі-хостингу змінити ім'я користувача було неможливо. Якщо користувач хотів отримати нове ім'я, то йому доводилося ств…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Лютий — найкоротший місяць у році, тому його намагаються не навантажувати прем'єрами кіно й серіалів. А що ж для нас все-таки підготували, читайте в цьому блозі!


                      

  Ліно

         

  Лютий зустрічає нас мультиком «Ліно». Життя Ліно — молодого хлопця, який працює аніматором у дитячому садку, здається безпросвітним: його дім ось-ось розвалиться, дівчата його не люблять, а на роботі цілий день тероризують діти. У розпачі він наважується звернутися до одного безталанного мага, адже той обіцяє знайти вихід з будь-якої ситуації. І маг знаходить спосіб кардинально змінити життя Ліно. Проте, з чаклунством щось пішло не так, і Ліно перетворився на величезного кота-монстра. Як повернути все назад і стати щасливим? Дізнаємось про це в кінотеат…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Аніме початку 18

  лютого 5, 2018 від Mix Gerder

  Новий рік і новий аніме-сезон починається з продовження популярних тайтлів, на які всі так чекали.


                      

  七つの大罪TV新シリーズ CM Nanatsu no Taizai 2nd Season

         

  Nanatsu no Taizai 2 / Сім смертних гріхів 2
  — Прем'єра: 13 січня
  — Адаптація: манґа

  Нарешті стартував показ довгоочікуваного продовження Гріхів. Пам'ятаєте нашу грудасту принцесу? У цьому сезоні ви дізнаєтеся про неї щось геть нове.


                      

  Overlord II Teaser Trailer 2018

         

  Overlord II / Оверлорд 2
  — Прем'єра: 9 січня
  — Адаптація: ранобе

  Не менш очікуване продовження. Момонґа продовжує завойовувати ігровий світ, в якому він опинився. На цей раз йому належить битися з людоящерами.


                      

  Gintama Shirogane no Tamashii-hen Episode 2 Preview

         

  Gintama. 7 /…  Читати далі >