FANDOM

 • Mix Gerder

  В цьому блозі ми розповімо про те, як почати створення вікі, щоб вона отримала шанс стати популярною.


  Найважливіше при створенні вікі – визначитися з її тематикою. У дев'яти випадках з десяти успіх проекту залежить від обраної теми. Ось те, що потрібно перевірити в першу чергу, коли ви вибираєте тему для своєї вікі.

  Актуальність теми.

  Щоб залучити аудиторію та користувачів на вікі, тема має бути, як кажуть, на слуху. Тоді вікі привертатиме увагу вже самим фактом свого існування. Якщо у вибраній вами темі тільки що вийшла гра, серіал або фільм, сталося якесь інше важлива подія, то в цей момент і треба створювати вікі. Якщо ж по темі вашої вікі давно не з'являлося нічого нового й не планується в найближчому майбутньому, то просувати таку вікі б…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Ще поради

  грудня 8, 2017 від Mix Gerder

  Це другий блог, який містить оновлену інформацію з старих блоґів вікі-рад. На цей раз ми знову торкнемось теми адміністраторів вікі, розповімо про спілкування з проблемними користувачами й дамо деякі поради тим, хто хоче перетворитися новачка у досвідченого учасника.


  Як правило, нові користувачі вікі не поспішають дослідити можливості ФЕНДОМу. Для них цілком достатньо відредагувати особистий профайл, навчитися редагувати статті, періодично відвідувати сторінку Вікі-діяльності. Якщо ж ви захочете перейти на наступний рівень знань вікі, рекомендуємо заглянути на наступні сторінки:

  • Сторінка Свіжих редагувань — ключова сторінка, для розуміння повної картини того, що відбувається на вікі. На відміну від сторінки Вікі-діяльності, тут фіксуються вс…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Всім привіт! Почався грудень, і до кінця року для нас знайдеться декілька з нетерпінням очікуваних новинок і менш відомих, але не менш цікавих картин.

   02:26                   

  ЗОРЯНІ ВІЙНИ ОСТАННІ ДЖЕДАЇ

         

  І звичайно ж, почнемо з «Зоряних війн». Прем'єра Останніх джедаїв, найобговорюванішого та найочікуванішого фільму 2017 року, відбудеться 14 грудня. Найзнаковіша франшиза усіх часів продовжується! Баланс Сили порушено і міжгалактичний конфлікт набирає нових обертів. На Рей, Фінна та дроїда БіБі-8 чекає жорстоке протистояння. Історія продовжиться на тому ж місці, на якому закінчилося «Пробудження сили». Ми постежимо за пригодами Рей і війною між Опором генерала Леї Органи і Першим орденом. На нас чекає повернення старих акторів, поява нови…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  У цьому році велику частину наших ресурсів було задіяно в модернізації ФЕНДОМу. Тим не менш, ми продовжували розвивати Обговорення, і ще більше планів на це розширення закладено на 2018 рік.

  А зараз ми розповімо про оновлення, які з'являться в Обговореннях наприкінці 2017 року.

  Завантаження зображень

  З сьогоднішнім технічним оновленням Обговорення буде додано завантаження зображень. Ми дуже вдячні користувачам за відгуки та думки, що допомогли нам поліпшити цю функцію та виправити декілька помилок. Наприклад, було виправлено помилку з відображенням .gif-файлів в мобільних додатках.

  Декілька зауважень про те, як зображення працюють в Обговореннях:

  • Зображення в Обговореннях з'являтимуться тільки в Обговореннях. Вони не відображатимуться на вікі, …
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  «Що значить „я“? „Я“ бувають різні.»
  «„Я“ — значить „я“, адміністратор.»
  «Ти в цьому впевнений?»

  Незважаючи на те, що в блоґах вікі-порад написано багато цікавого, вони не користуються великою популярністю, а новачки й зовсім не знають про них. З іншого боку, у нових блоґів завжди є читачі, і вони знаходяться на виду. Тому ми вирішили переписати деякі старі блоґи, аби привернути до них увагу й одночасно оновити, прибравши застарілу інформацію. І почнемо ми з адміністраторів.


  Ось постулати, про які має знати кожен гарний адміністратор:

  • Адміністратор — зразковий користувач. Це означає, що інші користувачі мають ставити адміністратора собі в приклад і прагнути до того, щоб робити для вікі стільки, скільки робить адміністратор.
  • Батьківський борг. Для …


  Читати далі >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.