FANDOM

 • Mix Gerder

  Сьогодні всі спільноти отримали новий інструмент для використання: Оголошення. Цей інструмент спрямовує всіх нещодавно активних користувачів спільноти на певну сторінку або публікує повідомлення за допомогою сповіщення.


  Оголошення є заміною функції «» Форуму та повідомлень в куточку спільноти. Ці старі функції вимагають одержувача відвідати спільноту, щоб переглянути повідомлення. З Оголошеннями повідомлення надсилається одержувачу незалежно від того, де він знаходиться на ФЕНДОМі.

  Оголошення про сповіщення надсилаються користувачам як на вікі, так і на Обговореннях, якщо вони внесли свій внесок в певну вікі протягом останніх 90 днів. Повідомлення надсилаються через систему сповіщень, яка в даний час використовується Обговореннями, і відображ…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Влітку багато героїв кіно та телебачення у відпустці, але це не означає, що ми не матимемо нічого, щоб подивитися у цьому місяці. На ці фільми варто звернути увагу.

                      

  Людина-мураха та Оса

         

  Почнемо з супергеройського, а саме з фільму «Людина-мураха та Оса». Найдотепніший супергерой Всесвіту Марвел на новому суперзавданні! З допомогою свого унікального костюма Людина-Мураха може зменшуватися і збільшуватися до будь-яких розмірів, що дозволяє йому виходити переможцем з найнебезпечніших ситуацій. Та коли могутній ворог кидає виклик, супергерой отримує нового союзника — безстрашну Осу. Демонструвати свої здібності герої будуть з 5 липня.

                      

  Монстри на канікулах 3

         

  12 липня повертається сімейка мультяшних м…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Це люди!!! Так, Інтернет складається з комп’ютерів, серверів, маршрутизаторів, модемів та газільону байтів, але в підсумку ця технологія є лише інфраструктурою, яка з'єднує мільярди людей у всьому світі.

  Користувачі — це те, що робить Інтернет настільки великим, настільки різноманітним і так часто незграбним. У цьому блозі ми говоримо про те, чому важливо нагадати собі, що все, що вам стикаєтеся з вікі та Інтернету взагалі, було кимось створено й з певною метою. Ви завжди маєте справу з людиною, а не скриптом або роботом на іншому кінці.


  Вас колись дратував хтось, хто відмовлявся дотримуватися правил, ігноруючи ваші вказівки, або був просто грубим для вас чи щось інше? Іноді вони можуть дуже добре попрацювати, але не хочуть — ми усі називаєм…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  E3 2018

  червня 17, 2018 від Mix Gerder

  E3 — одна з найбільших у світі виставок, присвячених відеоіграм. Більшість компаній, які працюють у цій галузі, приносять свої останні відеоігри на E3, обмінюються новинами та розповідають про свої плани на майбутнє. У цьому блозі ми постаралися охопити всі найцікавіші оголошення та анонси на виставці.                      

  Fallout 76 – Official E3 Trailer-0

         

  Однією з головних прем'єр виставки була, без сумніву, Fallout 76, анонс якої відбувся за кілька днів до E3. Перш за все, ігра цікава тим, що це приквел для всіх інших ігор цієї серії. Нам демонструватимуть події, які відбулися лише через 25 років після ядерної війни. Гравець буде вивчати територію Західної Вірджинії, і сама територія буде в чотири рази більше, ніж у Fallout 4. Уперше …  Читати далі >
 • Mix Gerder  Початковий запуск об'єднаного додатку ФЕНДОМу включає лише 800+ вікі-спільнот, які вже представлені в додатках, але ми найближчим часом будемо вводити вікі в значно ширшому масштабі.

  Включення більшості вікі різко збільшує кількість фендомів, які користувач може вивчити або дотримуватися, таким чином ми ввели фільтр пошуку на екрані вибору теми, коли ви відкриваєте додаток вперше та на екрані випадкових відкриттів.


  Існуючі додатки вікі для iOS буде виведено на пенсію та замінено об'єднаним додатком ФЕНДОМу для iOS. Наші додатки для вікі на Android все одно будуть підтримуватися та доступні в магазині Play після того, як об'єднаний додаток ФЕНДОМу для Android буде випущений пізніше в цьому році. Усі користувачі, які відкривають додаток для в…  Читати далі >