FANDOM


Доброго дня, шановні користувачі порталу, у вересні цього року відбудеться перший міжнародний з'їзд адміністраторів ФЕНДОМ у Сан-Франциско.

Commcon-darkbanner

Що таке Community Connect?

Community Connect - це зустріч адміністраторів великих і маленьких вікі один з одним, а також з працівниками ФЕНДОМ, які займаються розвитком порталів, самим сайтом і маркетингом. Мета цього з'їзду — створення діалогу між активними користувачами з різних спільнот ФЕНДОМ і самою компанією. Представникам ФЕНДОМ цікаво дізнатися, як саме користувачі уявляють собі ФЕНДОМ у майбутньому і що вони можуть зробити для того, щоб виправдати ці очікування.

Протягом трьох днів адміністратори зможуть взяти участь у нарадах про плани ФЕНДОМ на майбутній рік: в якому напрямку збирається рухатися ФЕНДОМ, які плануються вдосконалення сайту, як будуть обслуговуватися мобільні пристрої, як покращити комунікацію зі спільнотами вікіпроектів і багато іншого.

Хто приїде на Community Connect?

На зустріч приїдуть лише спеціально запрошені адміни, що представляють різні вікі-спільноти (і не тільки англомовні). Близько тридцяти адміністраторів представлять свої вікіпроекти з різних порталів ФЕНДОМ — музика, кіно, відеоігри, книги, телебачення та серіали.

Як я можу дізнатися більше про захід?

Головним завданням з'їзду є надання корисної і доступної інформації як для адмінів, так і для інших користувачів ФЕНДОМ і тому співробітники ФЕНДОМ створять спеціальну вікі для цього заходу, яка буде доступна кожному читачеві. На цій вікі будуть публікуватися останні новини з'їзду, короткі перекази нарад, важливі моменти і, звичайно ж, фотографії!

Що очікувати в наступному році?

ФЕНДОМ планує зробити зустріч адміністраторів щорічною, і протягом першої, пілотної зустрічі співробітники ФЕНДОМ будуть збирати відгуки тих адміністраторів, які приїдуть у цьому році: що їм сподобалося, що не сподобалося і що вони хотіли б побачити у майбутньому. Плани на наступний рік будуть залежати від відгуків адмінів в цьому році.

Зараз ФЕНДОМ працює над тим, щоб Community Connect в цьому році пройшов якнайкраще. Якщо у вас є питання чи пропозиції з приводу з'їзду адмінів - надішліть їх сюди. І, звичайно ж, не забувайте розповісти про Community Connect іншим членам вашого вікіпроекту.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Відвідайте інші вікіпроекти на Вікія!

Випадкова вікі