FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • Тепер, після повторного редагування коментаря, у редакторі буде відображатися його правильна версія.
  • E-mail повідомлення більше не будуть містити неправильне посилання, що веде прямо до нового коментаря в обхід самої теми. Відтепер посилання буде направляти користувача на саму тему.  (Як і передбачалось раніше).
  • Виправлення пройдуть у режимі реального часу, що дозволить зафіксувати дії користувачів що вийшли з облікового запису, та надіслати їм потрібне e-mail повідомлення.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

  • При зміні аватара більше не буде з'являтися повідомлення про відсутність вибраного файлу. (Виправлення зроблено волонтерами)

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.