FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

  • На основі відгуків користувачів, інженери ФЕНДОМ оновлюються стандартні стилі модульних інфобоксів на нових вікі-проектах. У найближчі кілька тижнів у світ вийде новий додаток для WikiFeatures, що дозволяє вже існуючими проектами подивитися згадані вище оновлені стилі, а також перевірити їх на конфлікт з локальними стилями. Крім цього, буде випущений інструмент для створення модульних інфобоксів, покликаний полегшити життя користувачам у сфері модульного шаблоно-будівництва. Більше подробиць ви дізнаєтесь з наступних блогів технічного оновлення. Стежте за новинами!

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.