FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • Електронні листи для засновників з щоденним дайджестом подій на вікі тепер будуть містити коректні посилання на вікі, а не посилання на англійську Вікі Спільноти.
  • Нові користувачі більше не будуть отримувати декілька автоматичних привітань на своїй стіні обговорення і по електронній пошті.
  • Фонові зображення тепер будуть коректно відображатися у браузері Safari.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

  • Інженери ФЕНДОМ продовжують знімати обмеження на редагування повідомлень MedaiWiki. Завтра разом з оновленням будуть відкриті для редагування наступні сторінки:
    • 'Chat.css', 'Community-corner', 'Deletereason-dropdown', 'Description', 'Edittools', 'External_image_whitelist', 'Filedelete-reason-dropdown', 'Forum-policies-and-faq', 'Global-navigation-local-search-placeholder', 'Ipboptions', 'Ipbreason-dropdown', 'Licenses', 'Mainpage', 'Photosblacklist', 'Protect-dropdown', 'Recentchangestext', 'Sitenotice', 'TitleBlacklist', 'Uploadtext', 'Welcome-bot-flag', 'Welcome-enabled', 'Welcome-message-anon', 'Welcome-message-user', 'Welcome-message-wall-anon', 'Welcome-message-wall-user', 'Welcome-user' і 'Wiki-navigation'.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.