FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • Виправлена помилка, через яку зняття з себе прав працювало невірно і залишала на користувачеві зняті права.
  • Виправлена помилка, коли користувач отримував велику кількість повідомлень на email о редагуваннях сторінок, які він відстежував.
  • Виправлений баг, через який вікно чату в правій частині сторінки (і всередині тегу) працювало некоректно, у тому числі не показувало, що в чаті присутні користувачі.
  • Виправлена помилка, яка приводила до того, що повідомлення не публікувалися у чаті.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

  • Панель інструментів у візуальному редакторі буде оновлено, щоб максимально розкрити набір опцій медіа для редакторів.
  • Відтепер, при захисті сторінки, в опціях буде зазначено, що модераторам контенту також буде доступне редагування захищених сторінок.
  • Буде додана спеціальна сторінка Спеціальна:ChatBanList. На ній будуть відображатися всі поточні блокування у чаті проекту. Вона буде аналогічна сторінці Спеціальна:BlockList, на якій відображаються поточні блокування користувачів проекту.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.