FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • При публікації шаблонів на Lua у просторі імен Module повідомлення про можливі помилки будуть відображатися коректно.
  • Було виправлено помилку із-за якої було неможливо використовувати опцію «Відключити модуль Категорій» на сторінці налаштувань.
  • Кількість сторінок у списку Insights буде відображатися коректно.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

Відомі баги:

  • Нещодавно були виявлені проблеми у системі безпеки ФЕНДОМ. На даний момент відключена можливість редагування наступних сторінок: Wikia.css, Common.css, Monobook.css і Wiki-navigation. На даний момент інженери працюють над тим, щоб ці обмеження були зняті. Безпека користувачів знаходиться у них в пріоритеті.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.