FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • Виправлена помилка, коли деякі сторінки завантажувалися без CSS, зазначеного на проекті.
  • Виправлена помилка, коли посилання на «Управління групами користувача» не відображалася серед посилань на сторінці внеску користувача.
  • Виправлена помилка, коли на нових вікі-проектах головна сторінка форуму виявлялася порожньою.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Помилки, які відомі на даний час

  • Незважаючи на те, що помилки на сторінці Спеціальна:ListUsers були виправлені, на деяких вікі-проектах вони все ще зустрічаються. Якщо ваша вікі знаходиться серед цих проектів, повідомте про це на Спеціальна:Contact/bug.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.