FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

 • Виправлена помилка, яка призводила до появи помилкової та/або застарілої інформації на сторінці Спеціальна:ListUsers. Чистка ще триває, але на більшості вікі-проектах все повинно прийти у норму.
 • Виправлена помилка, коли Голосування некоректно відображалося в повідомленнях на стіні обговорення і форумі.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

 • Новий макет ФЕНДОМ для мобільних пристроїв отримає більш широке поширення, тоді як Мобільний скін ФЕНДОМ (також відомий як WikiaMobile) поступово буде відключений.
  • Всі сторінки з основного простору імен тепер будуть завантажуватися за допомогою макета сторінки для мобільних пристроїв (раніше завантажувалися тільки деякі типи сторінок, наприклад, з простору імен Project).
  • Всі сторінки з інших просторів імен будуть завантажуватися в стандартному скіні ФЕНДОМ. Це дозволить користувачам мобільних пристроїв мати доступ до форуму і стін обговорення.
  • Зверніть увагу, що деякі вікі-проекти як і раніше будуть відображатися за допомогою мобільного скіна ФЕНДОМ. Це необхідно для налагодження і тестів.
 • Наступні додатки ФЕНДОМ від сьогодні будуть вважатися застарілими. Вони не будуть підтримуватися і оновлюватися.
 • Розширення "Посилання у новому вікні" більше не працює з-за небезпеки фішингу.
 • Нова система входу для облікового запису буде відкриватися у спливаючому вікні, а не в модальному вікні, як раніше.
 • Було додано розширення, яке дозволить Інфобоксам більше відповідати стилю вашої вікі без редагування CSS. Його можна підключити на сторінці Спеціальна:WikiFeatures.

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.