FANDOM


Technical Updates

Технічні новини від інженерів ФЕНДОМу у щотижневому блозі. Зверніть увагу на те, що інженери не можуть перерахувати все, над чим працюють. Ми представляємо вашій увазі тільки найбільш важливе. Цей блоґ сповіщає про технічні оновлення, які проводяться інженерами.

Виправлені помилки:

  • Випадки, коли модульні інфобокси могли викликати неправильне відображення інформації на службовій сторінці WantedPages, будуть виправлені.
  • Опція включення нових галерей зображень у Wiki Features буде повернута там, де вона зникла.
  • У спільнотах, чий домен складається з трьох букв (приклад: rio.wikia.com), спливаюча підказка про доступність аналогічного проекту на вашій мові більше не буде перенаправляти на центральну вікі.

Повну інформацію щодо змін у файлах .css .scss, .tmpl, .php, .html .sass і .mustache в базах даних ФЕНДОМу можна знайти тут: http://report.wikia.net. Інформацію про нові версії додатків можна знайти тут: Технічні оновлення додатків.

Інші зміни:

  • Як було відмічено в минулому блозі технічного оновлення, робітники Wikia підготували опцію, що дозволяє включити особистий JS, а разом з цим і можливість редагувати його. Оновлення вже запущено і всі учасники, які раніше використовували особистий JS, отримають повідомлення. Включити особистий JS можна в налаштуваннях, розділ "Різне".
  • У якості короткого звіту про роботу над безпекою: крім всіх інших змін, співробітники Wikia старанно продовжують роботу над інструментами, щоб якнайшвидше відкрити доступ до редагування загального JS, як і роботу над можливістю редагування нових повідомлень MediaWiki і заміни важливих видів використання verbatim-а (наприклад, інтеграція Twitter-а).
  • Багато з вас чекають цих змін. Оскільки безпека є головним завданням, однак співробітники постараються випустити оновлення якомога раніше.

Відомі помилки:

  • Доступ зі смартфонів до класичного редактору в скіні Wikia тимчасово не працює. Щоб дістатися до редактора обхідним шляхом, додайте в URL наступне: ?useskin=oasis&action=edit

Нагадуємо, що реліз технічного оновлення відбувається не в момент публікації блоґу, а у вівторок і в четвер у другій половині дня за Києвом. Якщо деякі оновлення набирають чинності раніше, про це написано в самому блозі.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче. Якщо ви виявили проблему або баг на ФЕНДОМі, будь ласка, повідомте нам.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.