FANDOM


 • Mix Gerder

  Сьогодні всі спільноти отримали новий інструмент для використання: Оголошення. Цей інструмент спрямовує всіх нещодавно активних користувачів спільноти на певну сторінку або публікує повідомлення за допомогою сповіщення.


  Оголошення є заміною функції «» Форуму та повідомлень в куточку спільноти. Ці старі функції вимагають одержувача відвідати спільноту, щоб переглянути повідомлення. З Оголошеннями повідомлення надсилається одержувачу незалежно від того, де він знаходиться на ФЕНДОМі.

  Оголошення про сповіщення надсилаються користувачам як на вікі, так і на Обговореннях, якщо вони внесли свій внесок в певну вікі протягом останніх 90 днів. Повідомлення надсилаються через систему сповіщень, яка в даний час використовується Обговореннями, і відображ…


  Читати далі >
 • Zews96

  З першої половини цього року ФЕНДОМ систематично впроваджує HTTPS на все більшому просторі мережі.

  HTTPS — це протокол, який шифрує дані, що відправляються через веб-сторінку, на відміну від звичайного HTTP, який відправляє дані у вигляді відкритого тексту. ФЕНДОМ вже давно шифрує ваші персональні данні, такі як логін та пароль протягом багатьох років, але повсюдним мережевим стандартом стає передача даних через HTTPS. Ось чому ми працюємо над сумісністю нашого сайту з HTTPS.


  Декілька місяців назад ми закінчили працю над проектом, який дозволяє зареєстрованим користувачам використовувати HTTPS на вікі з одним субдоменом (тобто на вікі без мовного коду, як, наприклад, community.wikia.com, на відміну від ru.community.wikia.com). Спочатку ця фу…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Влітку багато героїв кіно та телебачення у відпустці, але це не означає, що ми не матимемо нічого, щоб подивитися у цьому місяці. На ці фільми варто звернути увагу.

                      

  Людина-мураха та Оса

         

  Почнемо з супергеройського, а саме з фільму «Людина-мураха та Оса». Найдотепніший супергерой Всесвіту Марвел на новому суперзавданні! З допомогою свого унікального костюма Людина-Мураха може зменшуватися і збільшуватися до будь-яких розмірів, що дозволяє йому виходити переможцем з найнебезпечніших ситуацій. Та коли могутній ворог кидає виклик, супергерой отримує нового союзника — безстрашну Осу. Демонструвати свої здібності герої будуть з 5 липня.

                      

  Монстри на канікулах 3

         

  12 липня повертається сімейка мультяшних м…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Це люди!!! Так, Інтернет складається з комп’ютерів, серверів, маршрутизаторів, модемів та газільону байтів, але в підсумку ця технологія є лише інфраструктурою, яка з'єднує мільярди людей у всьому світі.

  Користувачі — це те, що робить Інтернет настільки великим, настільки різноманітним і так часто незграбним. У цьому блозі ми говоримо про те, чому важливо нагадати собі, що все, що вам стикаєтеся з вікі та Інтернету взагалі, було кимось створено й з певною метою. Ви завжди маєте справу з людиною, а не скриптом або роботом на іншому кінці.


  Вас колись дратував хтось, хто відмовлявся дотримуватися правил, ігноруючи ваші вказівки, або був просто грубим для вас чи щось інше? Іноді вони можуть дуже добре попрацювати, але не хочуть — ми усі називаєм…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  E3 2018

  червня 17, 2018 від Mix Gerder

  E3 — одна з найбільших у світі виставок, присвячених відеоіграм. Більшість компаній, які працюють у цій галузі, приносять свої останні відеоігри на E3, обмінюються новинами та розповідають про свої плани на майбутнє. У цьому блозі ми постаралися охопити всі найцікавіші оголошення та анонси на виставці.                      

  Fallout 76 – Official E3 Trailer-0

         

  Однією з головних прем'єр виставки була, без сумніву, Fallout 76, анонс якої відбувся за кілька днів до E3. Перш за все, ігра цікава тим, що це приквел для всіх інших ігор цієї серії. Нам демонструватимуть події, які відбулися лише через 25 років після ядерної війни. Гравець буде вивчати територію Західної Вірджинії, і сама територія буде в чотири рази більше, ніж у Fallout 4. Уперше …  Читати далі >
 • Mix Gerder  Початковий запуск об'єднаного додатку ФЕНДОМу включає лише 800+ вікі-спільнот, які вже представлені в додатках, але ми найближчим часом будемо вводити вікі в значно ширшому масштабі.

  Включення більшості вікі різко збільшує кількість фендомів, які користувач може вивчити або дотримуватися, таким чином ми ввели фільтр пошуку на екрані вибору теми, коли ви відкриваєте додаток вперше та на екрані випадкових відкриттів.


  Існуючі додатки вікі для iOS буде виведено на пенсію та замінено об'єднаним додатком ФЕНДОМу для iOS. Наші додатки для вікі на Android все одно будуть підтримуватися та доступні в магазині Play після того, як об'єднаний додаток ФЕНДОМу для Android буде випущений пізніше в цьому році. Усі користувачі, які відкривають додаток для в…  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Всем привет! У червні на екранах буде кілька очікуваних новинок зі світу кіно, і серед серіалів є щось цікаве. Ми розповімо вам про все в блозі.


                      

  Світ Юрського періоду 2

         

  Динозаври, що мирно жили на віддаленому острові, вийшли з-під контролю. Спосіб їх створення перестав бути таємницею. Тепер ці технології доступні кільком великим корпораціям. Те, як ці люди розпорядяться новими знаннями, ставить під загрозу безпеку всіх жителів землі.

  П’ятий фільм з серії «Світ Юрського періоду 2» буде прямим продовженням історії, показаної у фільмі 2015 року. До своїх ролей повернуться Кріс Пратт і Брайс Даллас Ховард. Також у фільмі можна буде побачити доктора Яна Малкольма у виконанні Джеффа Голдблюма. Актор зіграв цього персонажа …


  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Минулого тижня ми говорили про подорож від читача до редактора. Наступним кроком буде створення ваших навичок, репутації та відносин на обраній вікі.

  Наші найактивніші співавтори — серця та душі наших спільнот. Вони, ймовірно, почали працювати як читачі і посилювали свої вікі-навички. Знаючи територію, правила, інструменти та стан вікі, встановлюйте їх як місцевих гідів. Якщо ви хочете бути експертним користувачем, у вас є так багато речей, які ви можете зробити як користувач, який може покращити спільноту!


  Найкращий спосіб отримати увагу та повагу — робити якісні редагування. Добре робити невеликі покращення та «переконувати» чужі внески. Ви будуєте разом, не замінюючи свою роботу цілком своєю власною творчістю. Викреслювання великих фрагме…  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Цей блоґ для всіх вас, читачів. Ви переглянули деякі з 300 000 вікі на ФЕНДОМі, подивилися на деякі новини та історії, знайшли чудові статті на вікі та, можливо, навіть відвідували обговорення. Тож що далі для вас?

  Ну-с, напевно, ви помітили, що це — багата спільнота на ФЕНДОМі. Кожен фендом — це власна спільнота, а вже потім загальна спільнота Вікі Спільнот та інших мовних версій цієї вікі.


  Щоб приєднатися до спільноти, перше, що я завжди хотіла би запропонувати, це зробити обліковий запис. Ви можете зробити деякі речі на ФЕНДОМі, не входячи в систему, ви можете читати, редагувати, коментувати статті. Але вхід в систему дає вам можливість робити набагато більше. Ви можете перейменовувати сторінки, завантажувати зображення, коментувати блоґи…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Головна сторінка вікі служить шлюзом у найкращий вміст спільноти. Ефективна головна сторінка повинна висвітлювати найважливіший та популярний вміст, а також запрошувати. Одним з рекомендованих елементів дизайну головної сторінки є візуально приємна навігаційна галерея з видатними зображеннями, що виділяють найпопулярніші та важливі частини вмісту. І ми зараз рекомендуємо навігаційні галереї робити однією з найперших речей, які бачить користувач при вході на головну сторінку вікі.

  У нещодавніх дослідженнях англомовних вікі про Гру Престолів та Arrowverse співробітники виявили, що навігаційні галереї найбільше займаються елементами на головній сторінці, отримуючи більше кліків, ніж будь-що інше на сторінці. Фактично, ці галереї отримували від…

  Читати далі >