FANDOM


 • Mix Gerder

  В цьому блозі ми розповімо про те, як почати створення вікі, щоб вона отримала шанс стати популярною.


  Найважливіше при створенні вікі – визначитися з її тематикою. У дев'яти випадках з десяти успіх проекту залежить від обраної теми. Ось те, що потрібно перевірити в першу чергу, коли ви вибираєте тему для своєї вікі.

  Актуальність теми.

  Щоб залучити аудиторію та користувачів на вікі, тема має бути, як кажуть, на слуху. Тоді вікі привертатиме увагу вже самим фактом свого існування. Якщо у вибраній вами темі тільки що вийшла гра, серіал або фільм, сталося якесь інше важлива подія, то в цей момент і треба створювати вікі. Якщо ж по темі вашої вікі давно не з'являлося нічого нового й не планується в найближчому майбутньому, то просувати таку вікі б…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Ще поради

  грудня 8, 2017 від Mix Gerder

  Це другий блог, який містить оновлену інформацію з старих блоґів вікі-рад. На цей раз ми знову торкнемось теми адміністраторів вікі, розповімо про спілкування з проблемними користувачами й дамо деякі поради тим, хто хоче перетворитися новачка у досвідченого учасника.


  Як правило, нові користувачі вікі не поспішають дослідити можливості ФЕНДОМу. Для них цілком достатньо відредагувати особистий профайл, навчитися редагувати статті, періодично відвідувати сторінку Вікі-діяльності. Якщо ж ви захочете перейти на наступний рівень знань вікі, рекомендуємо заглянути на наступні сторінки:

  • Сторінка Свіжих редагувань — ключова сторінка, для розуміння повної картини того, що відбувається на вікі. На відміну від сторінки Вікі-діяльності, тут фіксуються вс…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Всім привіт! Почався грудень, і до кінця року для нас знайдеться декілька з нетерпінням очікуваних новинок і менш відомих, але не менш цікавих картин.

   02:26                   

  ЗОРЯНІ ВІЙНИ ОСТАННІ ДЖЕДАЇ

         

  І звичайно ж, почнемо з «Зоряних війн». Прем'єра Останніх джедаїв, найобговорюванішого та найочікуванішого фільму 2017 року, відбудеться 14 грудня. Найзнаковіша франшиза усіх часів продовжується! Баланс Сили порушено і міжгалактичний конфлікт набирає нових обертів. На Рей, Фінна та дроїда БіБі-8 чекає жорстоке протистояння. Історія продовжиться на тому ж місці, на якому закінчилося «Пробудження сили». Ми постежимо за пригодами Рей і війною між Опором генерала Леї Органи і Першим орденом. На нас чекає повернення старих акторів, поява нови…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  У цьому році велику частину наших ресурсів було задіяно в модернізації ФЕНДОМу. Тим не менш, ми продовжували розвивати Обговорення, і ще більше планів на це розширення закладено на 2018 рік.

  А зараз ми розповімо про оновлення, які з'являться в Обговореннях наприкінці 2017 року.

  Завантаження зображень

  З сьогоднішнім технічним оновленням Обговорення буде додано завантаження зображень. Ми дуже вдячні користувачам за відгуки та думки, що допомогли нам поліпшити цю функцію та виправити декілька помилок. Наприклад, було виправлено помилку з відображенням .gif-файлів в мобільних додатках.

  Декілька зауважень про те, як зображення працюють в Обговореннях:

  • Зображення в Обговореннях з'являтимуться тільки в Обговореннях. Вони не відображатимуться на вікі, …
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  «Що значить „я“? „Я“ бувають різні.»
  «„Я“ — значить „я“, адміністратор.»
  «Ти в цьому впевнений?»

  Незважаючи на те, що в блоґах вікі-порад написано багато цікавого, вони не користуються великою популярністю, а новачки й зовсім не знають про них. З іншого боку, у нових блоґів завжди є читачі, і вони знаходяться на виду. Тому ми вирішили переписати деякі старі блоґи, аби привернути до них увагу й одночасно оновити, прибравши застарілу інформацію. І почнемо ми з адміністраторів.


  Ось постулати, про які має знати кожен гарний адміністратор:

  • Адміністратор — зразковий користувач. Це означає, що інші користувачі мають ставити адміністратора собі в приклад і прагнути до того, щоб робити для вікі стільки, скільки робить адміністратор.
  • Батьківський борг. Для …


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Всім привіт! Що ж подивитися в кіно і на ТБ у листопаді? Звичайно ж, що-небудь супергеройське, але й для аматорів інших жанрів вибір великий. Розповім про найцікавіше!


   02:29                   

  ТОР РАҐНАРОК

         

  Відкриває листопад фільм Тор: Раґнарок, подивитися який можна з 2 листопада. Допоки безстрашний Тор намагається повернути собі силу і владу, над Асґардом нависла смертельна загроза – Раґнарок. Вогняний демон Суртур має справдити давнє пророцтво і після останньої сутички дев’ять світів зникнуть. Тор, заручившись підтримкою свого товариша могутнього Халка, повинен зупинити неминучу загибель власної планети і всієї цивілізації. Попереду марвелівська битва, якої не бачив Всесвіт!

   02:20                   

  Ліга справедливості

         

  Листопад ба…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  今日は! Як і обіцяли, друга частина блоґу, з оглядом осіннього сезону. А це значить, що цей аніме-блоґ вже протримався більше двох випусків! Щодо змісту, то в основному він сповнений анонсів на майбутній рік. І це ще не весь список. У наступному випуску, який буде швидше за все в кінці року, я зазначу ще з десяток тайтлів, на половину з яких ви вже точно чекаєте із нетерпінням.


   00:21                   

  One Piece TV Special Episode of East Blue Preview

         

  One Piece: Episode of East Blue / Ван-Піс: Епізод Іст Блю
  — Прем'єра: 26 серпня 2017
  — Адаптація: манґа

  Черговий спешл, що пояснює історію. Даний спешл вийшов 2-х годинним, повним болю й страждань, й нового малювання. До речі, він повністю без цензури.


   01:31                   

  Cardcaptor Sakura P…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Сьогодні ми б хотіли розповісти про дві важливі теми, пов'язані з безпекою на ФЕНДОМі. Вони стосуються підтримки протоколу шифрування HTTPS.


  Розробники браузера Google Chrome завжди відрізнялись підвищеною увагою до проблем безпеки. У найближчі декілька тижнів усі користувачі, які використовують цей браузер, отримають повідомлення «Небезпечне» в адресному рядку браузера при роботі з деякими інструментами ФЕНДОМу, в тому числі, при редагуванні сторінок.

  У нас є плани з підвищення безпеки інструментів ФЕНДОМу, але й зараз робота з цими інструментами не передбачає якої-небудь передачі особистих даних або особистої інформації, тому жодного ризику при редагуванні сторінок не існує, за винятком випадків, коли користувачі самі публікують на сторінк…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  В попередньому блозі ми розповідали про вміст вікі-сторінок, а в цьому блозі ми приділимо увагу зовнішньому вигляду вашої вікі. Давно минув той час, коли вікі могла бути тільки з білим фоном і чорним шрифтом або з чорним фоном і білим шрифтом. Зараз у розпорядженні користувачів тисячі різноманітних кольорів, однак тільки грамотне використання дозволить вашій вікі відповідати сучасному вікі-дизайну.


  У кожній вікі є основний домінуючий колір. Найчастіше він використовується як тло сторінок, а також переважає на фоновому зображенні. Саме цей колір в першу чергу викликає емоційний відгук у читача, тому вибирайте його ретельно. Коротко зазначимо, що більш яскраві кольори привертають увагу, але можуть викликати занепокоєння та хвилювання, а більш …


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Довгий час ФЕНДОМ знаходився в ар'єргарді тренда всього інтернету щодо активності користувачів мобільних пристроїв, тоді як в цілому в інтернеті таких користувачів ставало все більше, в вікі-спільноті, як і раніше, домінували користувачі персональних комп'ютерів та ноутбуків, але в 2017 році стався перелом, і тепер половина всіх читачів вікі-проектів використовують смартфони або планшети.

  Більше адміністратори не можуть ігнорувати цю частину своєї аудиторії, яка хоче отримати доступ до вмісту вікі й бажає, щоб він коректно відображався на невеликому екрані, а якщо ви створюєте нову вікі, то тим більше маєте бути впевнені, що сторінки вікі відповідають сучасному вікі-дизайну.


  На початку історії існування самостійних вікі-проектів їхні користув…


  Читати далі >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.