FANDOM


 • Zews96

  Категорії це простий інструмент, що є невід'ємною частиною організації контенту вікі. Однак для вас може бути несподіванкою той факт, що вони заважають сучасним пошуковим ботам, що знижує рейтинг вікі.

  Ми готові показати вам новий дизайн, що зберіг свій загальний вигляд та позбавився проблем з пошуковою оптимізацією.


  Категорії є одним з базових елементів програмного забезпечення MediaWiki і існують практично з самого початку створення MediaWiki. Вони являють собою списки сторінок і/або файлів вікі і дозволяють сортувати їх за темою або темами і самі можуть входити в інші категорії.

  Декілька років тому інженери ФЕНДОМу розробили категорії-галереї. Це розширення дозволяло візуалізувати список сторінок на сторінці категорії і сортувати цей списо…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Які цікаві новинки кіно та серіалів підготував жовтень? Читайте в цьому блозі.


                      

  Веном

         

  Веном
  Старт в Україні: 4 жовтня
  Головний герой фільму — Еді Брок (Том Харді). Мати померла, народжуючи його, а батько, так і не прийнявши втрату, відверто недолюблював сина. Еді став успішним журналістом, проте невдачі посипалися на нього одна за одною. Йому діагностували рак, його сенсаційна стаття виявилася брехнею з вини Людини-павука, ще й дружина кинула. Однак в результаті збігу обставин його знайшла інопланетна істота, здатна жити тільки в чиємусь тілі. Симбіот заморозив розвиток хвороби і подарував людині надздібності.

  Плани зняти фільм «Веном» про головного противника Людини-павука озвучувалися починаючи з 2007 року. На головну…
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Разом із завершенням великого проекту з модернізації ФЕНДОМА ми готові представити вам наш наступний великий проект.

  Це буде довгий блог, тож пристебніться!


  Ви чули, як багато кажуть про модернізацію вікі та модернізацію мобільного скіну протягом останніх півтора років. Ці зусилля не лише поліпшили зовнішній вигляд і продуктивність сайту завдяки дизайнерському оновленню та зменшенню рекламних оголошень, але також відіграли важливу роль у збільшенні кількості людей, які використовують ваші спільноти. Перегляньте кількість редакторів вікі з 2014 по 2018 рік:


  Як видно, число редакторів збільшувалася та зменшувалася, проте спостерігалася загальна тенденція до зниження — ми втрачали вкладників, особливо в 2016 році, того ж року, коли ми побачили з…  Читати далі >
 • Toru Hasegawa

  В серпні було оголошено, що буде змінено домен wikia.com на fandom.com. За цей час було проведено ретельну підготовчу роботу для тестування перевірки впливу на пошукову оптимізацію і те, як воно вплине на видимість вікі-спільнот серед пошукових систем.

  Початковий етап тестування зміни URL почнеться на початку жовтня. ФАНДОМ планує почати наступного тижня, але дата може змінитися, тому точну дату буде надано пізніше. Інженери перенесуть близько 3200 вікі-спільнот на новий URL. Серед цих вікі-спільнот лише 600 вікі англомовного порталу. Решта відноситься до різних мовних порталів, що дозволить ФАНДОМу так само протестувати перенесення мовного префіксу з початку URL-адреси на кінець адреси, як частину глобальної імплементації HTTPS.

  Ось ключові…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Ось й закінчилося чергове літо, поступившись місцем золотої осені. Вересень зустрічає нас осінньою нудьгою та апатією. Але ми з вами прекрасно знаємо, як можна розбавити фарбами майбутній місяць. Приступимо до огляду новинок кіно та серіалів, на які варто звернути увагу у вересні.


                      

  Кін

         
  Старт в Україні
  6 вересня.

  Відкриє наш кіно-парад малобюджетний фільм-фантастика «Кін». Історія розповість нам про долю підлітка-школяра, який за випадковим збігом обставин виявив інопланетну зброю. Але зброя непроста й про її справжній потенціал варто тільки здогадуватися. Тепер за підлітком і його братом відкрито ціле полювання як з боку прибульців, так і з боку людей — спецслужб і гангстерів. Чи врятує загадковий артефакт наш світ або …


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Цього року ми зробили багато роботи для покращення мобільного дизайну. Спочатку ми працювали над великою кількістю змін у базі даних, щоб мобільний скін завантажувався швидше і працював краще. Нещодавно ми зробили більше змін у веб-дизайні для мобільних пристроїв, аби покращити наш дизайн.


  Можливо, вам буде цікаво дізнатися, нащо вносити зміни в мобільний скін? Простіше кажучи, якщо сторінки виглядають більш стильно і мають більш високу якість дизайну, ми, швидше за все, побачимо повернення відвідувачів до вікі-спільнот. Не тільки це, але й найкращі сторінки привертають до себе вищу якість реклами - і чим більша якість наших рекламних оголошень, тим менше їх нам потрібно. Так само, як ми змогли скоротити рекламу в основній версії на 30% в 2…


  Читати далі >
 • Zews96

  На початку 2019 року буде зроблено ще один крок до розповсюдження бренду ФЕНДОМу: всі вікіпроекти змінять свої домени з wikia.com на fandom.com. Це означає, що адреса вашої вікі буде змінена з name.wikia.com на name.fandom.com.

  Очікувано, що з'явиться багато питань щодо цих змін, тому нижче будуть дані відповіді на деякі питання. Якщо ж вам щось незрозуміло, то не соромтеся залишати запитання у коментарях до цього блоґу.

  • Чому домен змінюють на fandom.com? Вже два роки як бренд Вікія не використовується для реклами нашого сайту. Весь цей час сайт розвивається під брендом ФЕНДОМу. Це принесло серйозний успіх у минулому 2017 році, коли наш сайт став третім в світі за зростанням видимості в пошукових системах. Все більше інтернет-користувачів по…
  Читати далі >
 • Mix Gerder  Ми постійно додаємо більше прихильників, а також більше вікі не англійською мовою. У майбутніх оновленнях ви побачите ще більше функцій. Наприклад, ви побачите сповіщення в Оголошеннях від тих спільнот, де ви нещодавно були активні. Обговорення в додатку ФЕНДОМу також незабаром підтримуватимуть опитування, які ви знаєте з веб-версії Обговорень.

  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Привіт. У цьому блозі ми розповімо про те, що можна побачити в кінотеатрах та на телевізійних екранах в останній місяць літа.


                      

  Крістофер Робін

         
  Крістофер Робін
  Старт в Україні: 2 серпня

  Роки йдуть, а дитячі ігри залишаються лише у спогадах. Колись Крістофер Робін разом зі своїми друзями Вінні Пухом, Кроликом, Тигрою, Совою, П’ятачком, Іа-Іа та Кенго подорожував Стоакровим лісом. А нині він – дорослий чоловік, голова сім’ї, батько та сумлінний робітник. Усе його життя зосереджене навколо роботи, так що навіть на розваги з родиною у вихідні часу не вистачає. Несподівано Крістофер Робін зустрічає свого давнього друга Вінні Пуха. Ведмежа повернулося, аби нагадати дорослому заклопотаному чоловіку, що в душі він лишається тим …  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Велике привітання всім користувачам! Це останній місяць цього літа, і всі, напевно, намагаються насолодитися гарною погодою й теплим сонечком, проте розробники гри вирішили не прохолоджуватися і приготувати для ігрового світу дивовижну кількість цікавих новинок протягом найближчих двох місяців.  Дата виходу: 2 серпня

                      

  This Is The Police 2 - Official "Welcome to Sharpwood" Trailer

         

  Перший в списку ексклюзивних для власників персональних комп'ютерів This Is the Police 2 — продовження гри про нечистого копа, який всіма доступними способами намагається заробити собі на безтурботну пенсію. Але тепер у вас зовсім інша історія - про шерифа поліції у маленькому та холодному місті, де панує жорстокість, і бандити діють майже відв…
  Читати далі >