FANDOM


 • Mix Gerder

  Новий рік вже почався, а це означає, що зараз час для нових прем'єр! Ознайомимось докладніше із пропонованими стрічками в українських кінотеатрах.


                      

  Сільвіо та інші

         

  Сільвіо та інші
  Старт в Україні: 3 січня
  Сільвіо Берлусконі (Тоні Сервілло) виріс у простій родині та не мав фінансової змоги придбати усе, що йому б хотілося. Завдяки хорошій освіті та прагненню до лідерства, він досяг неабиякого успіху у будівельній галузі. Згодом вирішив податися у політику. Запальні вечірки в оточенні безлічі красунь, дорогі прийоми на розкішних віллах — саме це стало візитівкою Берлусконі. Увесь час впродовж своєї кар’єри він був оточений красивими та небезпечними людьми, готовими на все заради влади.

  Біографічна драма «Сільвіо та інші» …
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Не так багато днів залишилося до кінця цього року, який порадував, а може, й розчарував нас своїми прем'єрами. Давайте подивимось, які приємні подарунки та сюрпризи під ялинку поклав нам останній місяць цього року — грудень.


                      

  Смертні машини

         

  Смертні машини
  Старт в Україні: 6 грудня
  Події фільму розгортаються у пост-апокаліптичному світі. Більшість населення планети загинула унаслідок так званої «шестидесятихвилинної війни». Ті, хто вижив, живуть у вцілілих містах. Кожне місто розміщується на величезних пересувних платформах. У пошуках ресурсів, необхідних для існування, міста рухаються безкінечними безлюдними пустелями. Їхня здобич — менші міста. Саме з такого невеличкого поселення і походить головна героїня, дівчина на…  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Листопад – це плавний перехід до грудня, а значить і до новорічних свят. Тому кіно потихеньку виходить з осіннього затишшя і знову починає радувати нас блокбастерами.


                      

  Богемна рапсодія

         

  Богемна рапсодія
  Старт в Україні: 1 листопада
  «Богемна рапсодія» - це фільм-посвята ансамблю «Квін», їхній музиці та видатному солісту Фредді Мерк’юрі, який кинув виклик стереотипам та відкинув умовності, аби стати одним з найулюбленіших артистів на планеті. Фільм простежує карколомний злет «Квін» завдяки культовим пісням та революційному звучанню, майже розпад групи, коли спосіб життя Мерк’юрі вийшов з-під контролю, та їхнє тріумфальне возз’єднання напередодні благодійного концерту «Лайв Ейд», де група на чолі зі смертельно хворим Мерк…  Читати далі >
 • Zews96

  Категорії це простий інструмент, що є невід'ємною частиною організації контенту вікі. Однак для вас може бути несподіванкою той факт, що вони заважають сучасним пошуковим ботам, що знижує рейтинг вікі.

  Ми готові показати вам новий дизайн, що зберіг свій загальний вигляд та позбавився проблем з пошуковою оптимізацією.


  Категорії є одним з базових елементів програмного забезпечення MediaWiki і існують практично з самого початку створення MediaWiki. Вони являють собою списки сторінок і/або файлів вікі і дозволяють сортувати їх за темою або темами і самі можуть входити в інші категорії.

  Декілька років тому інженери ФЕНДОМу розробили категорії-галереї. Це розширення дозволяло візуалізувати список сторінок на сторінці категорії і сортувати цей списо…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Які цікаві новинки кіно та серіалів підготував жовтень? Читайте в цьому блозі.


                      

  Веном

         

  Веном
  Старт в Україні: 4 жовтня
  Головний герой фільму — Еді Брок (Том Харді). Мати померла, народжуючи його, а батько, так і не прийнявши втрату, відверто недолюблював сина. Еді став успішним журналістом, проте невдачі посипалися на нього одна за одною. Йому діагностували рак, його сенсаційна стаття виявилася брехнею з вини Людини-павука, ще й дружина кинула. Однак в результаті збігу обставин його знайшла інопланетна істота, здатна жити тільки в чиємусь тілі. Симбіот заморозив розвиток хвороби і подарував людині надздібності.

  Плани зняти фільм «Веном» про головного противника Людини-павука озвучувалися починаючи з 2007 року. На головну…
  Читати далі >
 • Toru Hasegawa

  В серпні було оголошено, що буде змінено домен wikia.com на fandom.com. За цей час було проведено ретельну підготовчу роботу для тестування перевірки впливу на пошукову оптимізацію і те, як воно вплине на видимість вікі-спільнот серед пошукових систем.

  Початковий етап тестування зміни URL почнеться на початку жовтня. ФАНДОМ планує почати наступного тижня, але дата може змінитися, тому точну дату буде надано пізніше. Інженери перенесуть близько 3200 вікі-спільнот на новий URL. Серед цих вікі-спільнот лише 600 вікі англомовного порталу. Решта відноситься до різних мовних порталів, що дозволить ФАНДОМу так само протестувати перенесення мовного префіксу з початку URL-адреси на кінець адреси, як частину глобальної імплементації HTTPS.

  Ось ключові…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Ось й закінчилося чергове літо, поступившись місцем золотої осені. Вересень зустрічає нас осінньою нудьгою та апатією. Але ми з вами прекрасно знаємо, як можна розбавити фарбами майбутній місяць. Приступимо до огляду новинок кіно та серіалів, на які варто звернути увагу у вересні.


                      

  Кін

         
  Старт в Україні
  6 вересня.

  Відкриє наш кіно-парад малобюджетний фільм-фантастика «Кін». Історія розповість нам про долю підлітка-школяра, який за випадковим збігом обставин виявив інопланетну зброю. Але зброя непроста й про її справжній потенціал варто тільки здогадуватися. Тепер за підлітком і його братом відкрито ціле полювання як з боку прибульців, так і з боку людей — спецслужб і гангстерів. Чи врятує загадковий артефакт наш світ або …


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Цього року ми зробили багато роботи для покращення мобільного дизайну. Спочатку ми працювали над великою кількістю змін у базі даних, щоб мобільний скін завантажувався швидше і працював краще. Нещодавно ми зробили більше змін у веб-дизайні для мобільних пристроїв, аби покращити наш дизайн.


  Можливо, вам буде цікаво дізнатися, нащо вносити зміни в мобільний скін? Простіше кажучи, якщо сторінки виглядають більш стильно і мають більш високу якість дизайну, ми, швидше за все, побачимо повернення відвідувачів до вікі-спільнот. Не тільки це, але й найкращі сторінки привертають до себе вищу якість реклами - і чим більша якість наших рекламних оголошень, тим менше їх нам потрібно. Так само, як ми змогли скоротити рекламу в основній версії на 30% в 2…


  Читати далі >
 • Zews96

  На початку 2019 року буде зроблено ще один крок до розповсюдження бренду ФЕНДОМу: всі вікіпроекти змінять свої домени з wikia.com на fandom.com. Це означає, що адреса вашої вікі буде змінена з name.wikia.com на name.fandom.com.

  Очікувано, що з'явиться багато питань щодо цих змін, тому нижче будуть дані відповіді на деякі питання. Якщо ж вам щось незрозуміло, то не соромтеся залишати запитання у коментарях до цього блоґу.

  • Чому домен змінюють на fandom.com? Вже два роки як бренд Вікія не використовується для реклами нашого сайту. Весь цей час сайт розвивається під брендом ФЕНДОМу. Це принесло серйозний успіх у минулому 2017 році, коли наш сайт став третім в світі за зростанням видимості в пошукових системах. Все більше інтернет-користувачів по…
  Читати далі >
 • Mix Gerder  Ми постійно додаємо більше прихильників, а також більше вікі не англійською мовою. У майбутніх оновленнях ви побачите ще більше функцій. Наприклад, ви побачите сповіщення в Оголошеннях від тих спільнот, де ви нещодавно були активні. Обговорення в додатку ФЕНДОМу також незабаром підтримуватимуть опитування, які ви знаєте з веб-версії Обговорень.

  Читати далі >