FANDOM


 • Mix Gerder


  Зміни в технічних оновлення

  Як ми повідомляли на форумі, з наступного тижня ми переходимо на публікацію новин про технічні оновлення на форумі Вікі Спільнот, а самі оновлення виходитимуть чотири рази на тиждень.

  На форумі вже створено головну тему «Оновлення ФЕНДОМу». Ви можете відстежувати її, якщо хочете завжди бути в курсі новин від інженерів.

  Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку користувачі не могли підтвердити свою електронну пошту посилання в email.
  • Тег Tabber тепер коректно працює в браузері IE 11.
  Інші зміни
  • Були проведені великі роботи з базами даних MySQL, що має поліпшити продуктивність сайту.
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  В попередньому блозі ми розповідали про вміст вікі-сторінок, а в цьому блозі ми приділимо увагу зовнішньому вигляду вашої вікі. Давно минув той час, коли вікі могла бути тільки з білим фоном і чорним шрифтом або з чорним фоном і білим шрифтом. Зараз у розпорядженні користувачів тисячі різноманітних кольорів, однак тільки грамотне використання дозволить вашій вікі відповідати сучасному вікі-дизайну.


  У кожній вікі є основний домінуючий колір. Найчастіше він використовується як тло сторінок, а також переважає на фоновому зображенні. Саме цей колір в першу чергу викликає емоційний відгук у читача, тому вибирайте його ретельно. Коротко зазначимо, що більш яскраві кольори привертають увагу, але можуть викликати занепокоєння та хвилювання, а більш …


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Довгий час ФЕНДОМ знаходився в ар'єргарді тренда всього інтернету щодо активності користувачів мобільних пристроїв, тоді як в цілому в інтернеті таких користувачів ставало все більше, в вікі-спільноті, як і раніше, домінували користувачі персональних комп'ютерів та ноутбуків, але в 2017 році стався перелом, і тепер половина всіх читачів вікі-проектів використовують смартфони або планшети.

  Більше адміністратори не можуть ігнорувати цю частину своєї аудиторії, яка хоче отримати доступ до вмісту вікі й бажає, щоб він коректно відображався на невеликому екрані, а якщо ви створюєте нову вікі, то тим більше маєте бути впевнені, що сторінки вікі відповідають сучасному вікі-дизайну.


  На початку історії існування самостійних вікі-проектів їхні користув…


  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Виправлені помилки
  • Виправлено помилку, через яку конструктор тем некоректно змінював деякі символи (апострофи, амперсанди тощо) у назві проектів.
  Інші зміни
  • Таббери додані на спеціальну сторінку TagsReport. (Зауваження: теґи табберів відображатимуться тільки після редагування сторінки з табберами)
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Всім привіт! Золота осінь обертається не тільки зміною кольору листя в парках і садах, а й кількома новинками на ринку відеоігор. В цьому блозі можна дізнатися коротку інформацію про ігри, які готуються до виходу в світ у вересні 2017 року.  Дата виходу: 5 жовтня


  Гра Inmates, розроблена Давітом Андреасяном, це психологічний горрор, дія якого розгортається в тюремному оточенні. Головний герой прокидається в камері, не знаючи як він потрапив сюди. Надія на те, що це все лише кошмарний сон швидко розвіється, а герою доведеться розгадувати головоломки, вивчати різні об'єкти та взаємодіяти з оточенням.  Системні вимоги
  Мінімальні
  Операційна система Windows Vista / 7 / 8 / 10 64 bit (32 bit не підтримується)
  Відеокарта nVidia Geforce GT470 або ATI HD6950…
  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Жовтень — дощова пора, коли з дерев опадає остання листя, а в глибині душі живе нудьга, але у нас немає часу на нудьгу, адже цей місяць зустріне нас теплими прем'єрами. Якими? Розповімо в цьому блозі!


   02:19                   

  Той, хто біжить по лезу 2049

         

  Відкриє місяць прем'єра фільму-ремейка Той, хто біжить по лезу 2049, дата релізу якого відбудеться 5 жовтня. В недалекому майбутньому світ населений людьми та реплікантом, створеними виконувати найважчу роботу. Робота офіцера поліції Кей — тримати реплікантів під контролем в умовах наростаючої напруги. Поки він випадково не стає володарем секретної інформації, яка ставить під загрозу існування всього людства. Бажаючи знайти ключ до розгадки, Кей вирішує розшукати Ріка Декарда, колишнього…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  З початку року у нас була постійна мета протягом всієї нашої розробки продукту: скорочення кількості реклами на сторінках вікі. Це була велика частина проекту, який ми називаємо модернізацією вікі. Ми знали, що, зробивши дизайн і удосконаливши продукцію на сайті, ми зможемо надати більш сучасний веб-досвід користувачам і рекламодавцям без всякого рекламного безладу, який був у нас на сторінках досі. Ми раді повідомити, що ми досягли цієї важливої віхи. Станом на понеділок, 2 жовтня, новий рекламний досвід працює на більшості ринків по всьому світу, у якого менше реклами на сторінці. Фактично, ми скоротили більше 30 % від загальної кількості рекламних блоків на нашому сайті.


  Ви можете знайти новий макет на будь-якій сторінці будь-якої вікі п…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Це деякі думки про те, до чого я прагну, коли я перебуваю на ФЕНДОМі. Моя мета в житті — спробувати уникнути адміністративної гарячки й слідувати прикладу найкращих адмінів.


  Адміни — це зразки для наслідування. Це люди, якими хочуть бути інші. Вони наводять приклад, демонструючи, як можна залишатися ввічливим і розумним в найжаркішій суперечці. Це ті, яким інші довіряють й намагаються наслідувати. Вони вибирають свої слова та дії, знаючи, що вони демонструють гарну практику з усім, що вони роблять.

  Адмін — це підтримка. Це та людина, до якої всі звертаються у важкій ситуації, той, хто приносить спокій і розум в драматичну розмову. Вони є фасилітаторами, які мають стабільний і заспокійливий вплив, який бачать обидві сторони проблеми й допомага…


  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Нові функції
  • Для англомовних користувачів було запущено додаток ФЕНДОМ. Докладніше див. статтю.
  Виправлені помилки
  • Виправлено помилку з некоректною роботою центрального фонового кольору, який встановлюється через Конструктор тем.
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Виправлені помилки
  • Множинне редагування типів шаблонів тепер працює коректно.
  • Виправлено баґ, через який показ деяких рекламних оголошень приводив до зникнення панелі «Мої інструменти».
  Інші зміни
  • У зв'язку з тим, що колонка «Останній вхід» на сторінці Спеціальна:ListUsers вже довгий час працює некоректно, було прийнято рішення прибрати цю колонку.
  Читати далі >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.